Serwis New Holland, Wacker Neuson, Kramer Allrad

 

Tylko profesjonalny serwis może być gwarantem sprawności maszyny przez cały okres jej użytkowania.

HKL to również serwis maszyn Kubota, Kramer, New Holland, Wacker Neuson czy Merlo, działający w oparciu o wykorzystanie bardzo dobrej wiedzy inżynierów serwisu o produkcie. Jesteśmy w stanie usunąć każdy problem techniczny w dowolnej części kraju.

Nasze samochody serwisowe wyposażyliśmy w specjalistyczny sprzęt pomiarowy oraz narzędzia zapewniające mechanikowi niezależność i możliwość zdalnego działania bez względu na sytuacje napotkane przy oględzinach maszyny.

Stawiamy na diagnostykę jako podstawę utrzymania sprawności maszyn w maksymalnie długim okresie użytkowania. Przeprowadzane przez nas pomiary hydrauliczno-elektroniczne umożliwiają wczesne wykrycie wszelkich odchyleń parametrów pracy jeszcze przed powstaniem awarii.

Inżynierowie i technicy serwisu HKL dysponują centralnym rejestrem dokumentacji serwisowej,
w którym przechowywane są kompletne dane o maszynie, planowanych przeglądach, wykonanych naprawach, przebiegu gwarancji, zgłoszonych zleceniach itp.

Z powodzeniem świadczymy naszym Klientom serwis maszyn Merlo, Kramer, New Holland, Wacker Neuson czy Kubota i urządzeń wielu innych cenionych producentów.

Ogólny zakres usług świadczonych przez Serwis HKL Baumaschinen Polska:

  • Orzeczenia stanu technicznego oraz wycena maszyn i urządzeń
  • Remonty oraz modernizacja maszyn i urządzeń
  • Podłączenia specjalistycznego osprzętu do maszyny
  • Hydraulika siłowa
    - regeneracja, odbudowa, modernizacja siłowników hydraulicznych
    - wykonawstwo nietypowych siłowników wg indywidualnych zamówień lub dostarczonego wzoru
  • Remonty silników spalinowych (m. in.: CNH, FPT, Perkins, Deutz, Hatz, Cummins, Yanmar)
  • Nadzór i orzecznictwo techniczne

Wybierając usługi naszego Serwisu zapewniasz swojej maszynie niezawodność, maksymalizację czasu jej pracy i wyższą wartość odsprzedażową, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia zysków i rozwoju Twojego przedsiębiorstwa