Agregaty prądotwórcze Endress Professional GT: sprzęt dla wymagających

Niezawodny i wydajny agregat prądotwórczy to skarb na każdej budowie. Wykonawcy muszą się liczyć z ryzykiem nastąpienia dłuższej przerwy w dostawie energii. Nierzadko prace budowlane są też prowadzone bez możliwości podłączenia się do stałego źródła zasilania. Profesjonaliści mają ogromne wymagania wobec agregatów, dlatego powinni stawiać na urządzenia z najwyższej półki. Takie właśnie są agregaty prądotwórcze Endress z linii Professional GT. Mamy je w naszej ofercie!

Szeroka gama produktowa

Linia Professional GT obejmuje w sumie 12 modeli, które zostały podzielone na dwie grupy: z przedziału mocy od 3,0 do 12,0 kVa oraz od 10,0 do 20,0 kVa. Urządzenia są zasilane silnikami benzynowymi Honda lub Briggs&Stratton o mocach od 5,5 do aż 35 KM. Niezawodny, dość cichy i oszczędny napęd gwarantuje bezawaryjną i niedrogą eksploatację.

Warto wspomnieć, że aż 8 modeli z tej linii zostało wyposażonych w elektryczny starter z akumulatorem, który bardzo ułatwia uruchomienie agregatu. Wszystkie urządzenia posiadają prądnicę synchroniczną oraz zabezpieczenie przeciwwilgociowe klasy IP23.

Endress ESE 1206 HS-GT ES
Endress ESE 1206 HS-GT ES

Agregaty wyróżniają się innowacyjnym systemem Dual-Voltage. Umożliwia on obsługę różnych urządzeń elektrycznych z gwarancją dostarczania do nich pełnej mocy. Agregaty linii Professional GT są przeznaczone do współpracy z elektronarzędziami, urządzeniami ogrodniczymi lub budowlanymi, kompresorami lub pompami oraz spawarkami inwerterowymi. Mogą również pełnić rolę zasilania awaryjnego.

Bogate wyposażenie seryjne

Wszystkie agregaty Endress Professional GT zostały wyposażone w zabezpieczenie przeciążeniowe prądnicy, jak również w funkcję automatycznego wyłączania przy niskim stanie oleju. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa, zarówno samego agregatu, jak i podłączonych do niego urządzeń.

Warto zwrócić uwagę na powiększony zbiornik na benzynę. Oznacza to koniec częstego i tym samym irytującego uzupełniania benzyny. Bardzo ważnym elementem wyposażenia agregatów jest także moduł przeciwzakłóceniowy, którego zadaniem jest stabilizowanie napięcia i tym samym ograniczenie ryzyka uszkodzenia podłączonego sprzętu w wyniku przepięcia. Największe urządzenia z tej linii posiadają także sterowanie złożone Compound 400V.

Możliwość dostosowania agregatu do własnych potrzeb

Endress wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i umożliwia spersonalizowanie każdego agregatu z linii Professional GT. Nabywca może zamówić sprzęt wzbogacony o elementy wyposażenia dodatkowego, jak chociażby wyłącznik różnicowoprądowy, kontrola izolacji, sterowanie bezprzewodowe czy automatyka awaryjnego źródła prądu.

Dzięki bardzo szerokiej rozpiętości mocy nie ma żadnego problemu z dobraniem agregatu, który zapewni optymalne wsparcie na placu budowy. Mówimy tutaj o sprzęcie z bardzo wysokiej półki jakościowej, świetnie wykonanym i bezawaryjnym.

Oczywiście specjaliści z HKL Baumaschinen Polska służą pomocą w doborze odpowiedniego agregatu. Weźmiemy pod uwagę realne potrzeby klienta, oferując zarówno zakup, jak i wynajem urządzenia na bardzo korzystnych warunkach.

Endress ESE 2006 DBS-GT ES
Endress ESE 2006 DBS-GT ES