Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych - Ruda Śląska

W przypadku konieczności skorzystania z profesjonalnego sprzętu wyłącznie podczas jednej inwestycji, zakup urządzenia może okazać się nieopłacalny. Wówczas z pomocą przychodzi wynajem maszyn budowlanych. Ruda Śląska, w której nasza firma ma siedzibę, to miejsce, gdzie każdy przedsiębiorca działający w tej branży znajdzie coś dla siebie. Posiadamy szeroki asortyment urządzeń spełniających wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Sprzęt jest nowoczesny, w pełni sprawny i gotowy od razu do użycia.

Szybko i tanio – wynajem maszyn budowlanych w Rudzie Śląskiej

Doskonałym rozwiązaniem obniżającym koszty utrzymania firmy jest wynajem maszyn budowlanych. W Rudzie Śląskiej przedsiębiorcy korzystając z takiej usługi nie muszą się martwić o wszelkie opłaty wynikające z utrzymania czy serwisowania urządzeń. W naszej ofercie do wypożyczenia znaleźć można m.in. koparko-ładowarki, walce, agregaty czy sprężarki. Maszyny są w pełni sprawne, bezpieczne i nowoczesne. Ich wynajem przebiega szybko i sprawnie, a ceny nie są wygórowane.

Na dłuższe inwestycje – sprzedaż maszyn budowlanych

W chwili, kiedy przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia, do których dany sprzęt wykorzystywany jest już regularnie, dobrym pomysłem jest zakup odpowiedniej floty urządzeń. Nasz firma prowadzi również sprzedaż maszyn budowlanych. Ruda Śląska, w której znajduje się jedna z filii HKL, to zagłębie wszelkich urządzeń niezbędnych do szybkiego zrealizowania zleceń inwestycyjnych. W naszej ofercie znaleźć można m.in. koparki gąsienicowe, zagęszczarki, walce, ładowarki kołowe czy inne maszyny do robót ziemnych. Reprezentujemy najlepszych producentów sprzętów budowlanych na świecie, a wśród nich znajdują się m.in. Kramer, Kubota, Bomag i wiele innych. Służymy fachową poradą przy dostosowaniu maszyn budowlanych do potrzeb przedsiębiorstwa.

Nowe i używane – sprzedaż maszyn budowlanych Ruda Śląska

W swojej ofercie przewidzieliśmy sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych maszyn budowlanych. Wiemy, że inwestorów nie zawsze stać na zakup nowej floty urządzeń, dlatego robimy wszystko, aby nasza propozycja była dostosowana do ich możliwości i potrzeb. Używane maszyny w żaden sposób nie odbiegają od tych nowych. Są w pełni sprawne i profesjonalnie serwisowane. To najwyższej jakości sprzęt charakteryzujący się niskimi kosztami zakupu.

Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych Ruda Śląska

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 16:00

Adres:
ul. Zabrzańska 12
41-708 Ruda Śląska

Telefon:
32 771 61 71

Wynajem:
607 142 743

Sprzedaż:
601 725 858

Usługi:

Lokalizacja: