Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych - Rzeszów

Maszyny budowlane są podstawowym narzędziem pracy dla wielu inwestorów. Dla

początkujących firm zakup nowego sprzętu jest jednak sporym wyzwaniem finansowym. Wówczas dogodnym rozwiązaniem jest wynajem maszyn budowlanych. Rzeszów, w którym nasza firma ma swój oddział, to miejsce, gdzie na przedsiębiorców czeka profesjonalny sprzęt, dostępny na każdą kieszeń. Można wypożyczyć w nim urządzenia niezbędne do wykonywania określonych robót. Prowadzimy również sprzedaż maszyn budowlanych.

Sprzęty od ręki – wynajem maszyn budowlanych w Rzeszowie

Szybka realizacja przyjętego zlecenia wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu „na już”. Dobrym pomysłem na niedrogie, a przede wszystkim natychmiastowe nabycie urządzeń, jest wynajem maszyn budowlanych. Rzeszów, to jedno z tych miejsc, w których nasza firma ma swoją siedzibę. Znaleźć tutaj można sprzęty znanych w branży marek, takich jak Kramer , Komatsu, Atlas, Kubota, Bomag, Terex czy Yanmar. Wszystkie urządzenia są nowoczesne, w pełni sprawne i posiadają niezbędne atesty, co wpływa na bezpieczeństwo ich użytkowania.

Zakup na każdą kieszeń – sprzedaż maszyn budowlanych

Jeśli profil firmy wymaga używania danego sprzętu regularnie, to wówczas warto zastanowić się nad zakupem niezbędnej floty maszynowej. W naszej firmie można nabyć również nowoczesny i niezawodny sprzęt, który sprawdzi się przy każdej inwestycji. Reprezentujemy producentów najbardziej znanych na świecie marek, takich jak Kubota Kramer czy Bomag. W naszej ofercie dostępne są m.in. takie urządzenia, jak koparki gąsienicowe, zagęszczarki, agregaty, walce czy ładowarki kołowe.

Używane i niedrogie – sprzedaż maszyn budowlanych

W naszej ofercie przewidzieliśmy również sprzedaż używanych maszyn budowlanych. Są one w pełni sprawne i profesjonalnie serwisowane. Nie odbiegają one znacznie od nowych urządzeń, a jednym z ich atutów jest atrakcyjna dla przedsiębiorców cena. Wśród używanych maszyn budowlanych, które można znaleźć z naszym sklepie są m.in. minikoparki, walce, koparki czy ładowarki kołowe. Wszystkie sygnowane są znanymi w branży markami takimi jak Bomag Komatsu, Kramer, Atlas czy Kubota.

HKL Baumaschinen - Oddział Rzeszów

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 15:00

Adres:
Kraczkowa 1611
37-124 Kraczkowa

Telefon:
17 863 64 27

Wynajem:
667 600 024

Sprzedaż:
667 600 024

Lokalizacja: