Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis maszyn budowlanych Toruń

Doskonale wiemy, że czasami w wyniku realizacji dużych inwestycji, używane urządzenia mogą ulec uszkodzeniu. Dlatego też prowadzimy w Toruniu serwis maszyn budowlanych. Cechuje nas przede wszystkim wiedza o tym, jak wszystko w nich działa, jakie elementy się psują, co warto wymienić, co można jeszcze poddać naprawie. Dzięki temu oraz chęci do działania, bardzo szybko oddamy w Twoje ręce sprawny sprzęt, dzięki któremu bez problemów ukończysz stawianie danego obiektu – bloku lub biurowca.

Serwis maszyn budowlanych – Toruń

Właśnie u nas czeka na Ciebie profesjonalna naprawa sprzętu w Toruniu. Złośliwość rzeczy martwych sprawia, że czasami psują się one w najmniej odpowiedniej chwili. Czas Cię goni, a nie możemy ruszyć do pracy. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług firmy HKL, gdzie chętnie podejmiemy się przywrócenia Twoich urządzeń do pełnej sprawności. W ramach szerokiej oferty naszej firmy możesz skorzystać z usługi wynajmu potrzebnych sprzętów na czas naprawy Twoich. Dzięki temu nie odczujesz przerwy w realizacji inwestycji!

Naprawa sprzętu budowlanego – Toruń

Serwis maszyn budowlanych w Toruniu działa naprawdę profesjonalnie i szybko. Z dbałością o każdy najmniejszy szczegół dokonujemy przeglądu wszystkich dostarczonych do nas zepsutych urządzeń. Wymieniamy wszystkie elementy, jakie można wymienić, a także dokonujemy wszystkich potrzebnych działań, które postawiają na nogi każdą ładowarkę, koparkę, zagęszczarkę czy innego rodzaju narzędzia. Dlatego też zapraszamy do naszego porządnego i solidnego serwisu maszyn budowlanych HKL, gdzie nasi fachowcy zajmą się Twoimi urządzeniami.

Kompleksowa naprawa sprzętów w Toruniu

W naszym serwisie maszyn dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić do sprawności każde urządzenie, które uległo uszkodzeniu. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi. Na zlecenie Klienta dokonujemy zakupu wszelkich potrzebnych części i montujemy je na miejscu tych zużytych. Dodatkowo robimy to w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Korzystanie z usług naprawy sprzętów, z całą pewnością nie obciąży Twojego portfela.

Odkryj profesjonalizm serwisu maszyn budowlanych HKL

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Nie tylko zajmujemy się przywracaniem urządzeń do stanu gotowości, ale również prowadzimy sprzedaż oraz wynajem wszystkich potrzebnych do pracy ładowarek, koparek, walców czy drobnych narzędzi i akcesoriów. Dzięki nam z całą pewnością oddasz inwestycję w terminie - będzie ona zrobiona porządnie. To przełoży się z kolei na duże zaufanie dla Twojej firmy, a co za tym idzie na większe zyski w przyszłości!

Serwis maszyn budowlanych Toruń

Odwiedź HKL w Toruniu

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 16:00

Telefon:
56 657 22 08

Wynajem:
667 655 426

Sprzedaż:
667 600 035

Usługi: