Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis maszyn budowlanych Kraków

Codzienna eksploatacja, a także duża częstotliwość użytkowania mogą sprawić, że nawet najtrwalsza maszyna budowlana ulegnie awarii. Osoby, które od wielu lat działają w tej branży doskonale o tym widzą i zdają sobie sprawę z tego jakie straty może ona spowodować. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów oferujemy szybki i profesjonalny serwis maszyn budowlanych. Kraków i okolice to obszar, na którym znajduje się jedna z naszych placówek, dzięki czemu możemy od razu odpowiedzieć na potrzeby kupujących z Małopolski i okolic.

Naprawa maszyn budowlanych - Kraków

W ramach naszych usług zajmujemy się naprawą maszyn budowlanych w Krakowie marek takich jakKubota, Kramer, Merlo, Neuson, New Holland, Bomag czy Yanmar. Krótki czas naprawy oraz niezawodne działanie jest możliwe dzięki temu, że zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych, co sprawia, że większość niezbędnych elementów mamy w magazynie i nie tracimy czasu na ich sprowadzanie. Usługi serwisowe realizowane są w warsztacie, ale w razie potrzeby możemy wykonać je również bezpośrednio u Klienta.
Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i wysokiej jakości elementami zamiennymi, dzięki czemu świadczymy szeroki zakres różnorodnych usług, które realizujemy w krótkim czasie, ale zwracając uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Tym co cechuje naszych pracowników jest działanie z myślą o Klientach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby minimalizować konieczność przestoju danej firmy spowodowanego awarią sprzętu i aby jak najszybciej mogła ona wznowić swoją pracę.

Maszyny budowlane serwis – co naprawiamy?

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie naprawić wiele różnych urządzeń, są to zarówno koparki, mikrokoparki, ładowarki, walce, zagęszczarki i jeszcze wiele innych. Każde zlecenie rozpoczynamy od wstępnej analizy kosztów, dzięki czemu Klient jeszcze zanim rozpoczniemy naprawę wie, ile mniej więcej będzie go ona kosztowała.
Tym co nas wyróżnia spośród innych firm świadczących serwis maszyn budowlanych w Krakowie jest także opracowanie różnych rozwiązań jednego problemu. Oznacza to, że przedstawiamy Klientom różne możliwości, ponieważ czasami może okazać się, że zamiast naprawiać lepiej wymienić konkretną część na nową. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie doradzimy w każdej kwestii.
Serwis koparek, ładowarek i wielu innych maszyn budowlanych w Krakowie to nasza specjalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością nasi pracownicy pomogą znaleźć Ci najlepsze rozwiązanie każdego problemu.

Serwis maszyn budowlanych Kraków

Odwiedź HKL w Krakowie

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 15:00

Telefon:
12 312 53 50

Wynajem:
667 655 406

Sprzedaż:
601 725 858

Usługi:

Lokalizacja: