Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych - Toruń

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, co jest korzystniejsze dla ich firm – wynajem czy sprzedaż maszyn budowlanych. Toruński oddział firmy HKL oferuje oba rozwiązania. Nasi specjaliści doradzą najlepsze wyjście dla danego przedsiębiorstwa oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane ze świadczonymi usługami.

Wysoka jakość w dobrej cenie – sprzedaż maszyn budowlanych

HKL jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostarczania profesjonalnego sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znaleźć można urządzenia znanych w branży marek takich jak:, Kubota, Kramer, Bomag, Terex, Atlas, Yanmar, New Holland czy Komatsu. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt w korzystnej dla Klientów cenie. Interesuje Cię sprzedaż maszyn budowlanych? Toruń jest jednym z kilku miast, w którym mamy swoją siedzibę. Do dyspozycji mamy zarówno urządzenia nowe, jak i używane – wszystko zależy tu jedynie od zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa.

Szybka sprzedaż maszyn budowlanych – Toruń

Oferujemy szybką i bezproblemową sprzedaż maszyn budowlanych w Toruniu. Wśród sprzętów znaleźć można m.in. minikoparki, walce, ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe maszyny przeciskowe, czy zagęszczarki. Mamy świadomość tego, że nowe urządzenia są często sporym wydatkiem dla firm, dlatego w ofercie przygotowaliśmy również sprzedaż używanych maszyn budowlanych. Urządzenia są w pełni sprawne i nie odbiegają jakością od tych nowych. Ich atutem jest atrakcyjna cena, dzięki której maszyny są dostępne finansowo dla większości przedsiębiorstw.

W nagłych przypadkach – wynajem maszyn budowlanych

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest wynajem maszyn budowlanych. Toruński oddział naszej firmy gwarantuje Klientom również taką usługę. Tego rodzaju rozwiązanie jest niezwykle opłacalne dla przedsiębiorstw, w których dane sprzęty wykorzystywane są jedynie sporadycznie. Dzięki wypożyczeniu profesjonalnego i sprawdzonego oprzyrządowania nie trzeba martwić się już o dodatkowe koszta w postaci serwisowania czy naprawy urządzeń budowlanych. Wynajem maszyn budowlanych toruńskiego oddziału HKL to również doskonałe wyjście dla firm, które potrzebują odpowiedniego urządzenia w krótkim czasie. Wypożyczenie przebiega sprawnie, a sprzęt jest natychmiast gotowy do użycia.

Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych Toruń

Odwiedź HKL w Toruniu

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 17:00

Telefon:
56 657 22 08

Wynajem:
667 655 426

Sprzedaż:
667 600 035

Usługi: