Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych - Wrocław

Z użytkowaniem maszyn budowlanych wiąże się wiele obowiązków. Sprzęt musi być sprawny, posiadać wszelkie niezbędne atesty i być systematycznie serwisowany, co jednoznaczne jest ze stałymi kosztami jego utrzymania. Z tego powodu wiele przedsiębiorstw, zwłaszcza tych mniejszych, decyduje się na wynajem maszyn budowlanych. Wrocławski oddział firmy HKL umożliwia właśnie taką usługę. Do dyspozycji Klientów mamy nowoczesny sprzęt, spełniający wszelkie wymogi. Oferujemy również sprzedaż maszyn budowlanych we Wrocławiu.

Profesjonalny sprzęt w niskiej cenie – wynajem maszyn budowlanych we Wrocławiu

Koszty przedsiębiorstw budowlanych, wynikające z posiadania własnego zaplecza maszynowego są często bardzo wysokie. Naprawy czy wydatki związane z serwisowaniem urządzeń pochłaniają sporą część budżetu, a to dla dopiero co rozwijających się firm może być kłopotliwe. Z tego powodu oferujemy usługę, którą jest wynajem maszyn budowlanych. Wrocławski oddział firmy HKL ma do dyspozycji Klientów nowoczesny sprzęt takich marek jak Kramer, Kubota, Komatsu, Atlas, New Holland, Bomag, JCB czy Yanmar. Wszystkie z nich znajdują się w korzystnej dla przedsiębiorców cenie.

Co oferujemy? Wynajem maszyn budowlanych

W naszej ofercie można znaleźć nowoczesny i w pełni bezpieczny sprzęt budowlany. Wśród wydajnych maszyn znajdują się m.in. walce, ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe czy różnego rodzaju urządzenia i drobny sprzęt. Opłata za wynajem urządzenia określana jest każdorazowo w umowie szczegółowej najmu, więc nie trzeba obawiać się ukrytych kosztów. Usługa przebiega sprawnie i bezproblemowo.

W ramach oferty także sprzedaż maszyn budowlanych

W ramach naszych usług oferujemy także sprzedaż maszyn budowlanych. Wrocławski oddział HKL ma do dyspozycji Klientów nowoczesny sprzęt – zarówno nowy, jak i używany. Urządzenia są w pełni sprawne i trwałe, a ich ceny przystępne dla przedsiębiorców. Reprezentujemy najlepszych producentów maszyn budowlanych na świecie. W naszej ofercie znaleźć można m.in. zagęszczarki, walce, ładowarki teleskopowe czy koparki gąsienicowe.

Co zyskujesz, korzystając z naszych usług?

Budowane przez lata doświadczenie pozwoliło nam stworzyć wyjątkową dla przedsiębiorców ofertę. Do Państwa dyspozycji mamy wyspecjalizowaną kadrę, nowoczesny park maszynowy, profesjonalny serwis nowych i używanych sprzętów czy organizację ich transportu w dowolne miejsce. Służymy pomocą i fachową poradą przy wyborze odpowiedniego oprzyrządowania i staramy się dostosować ofertę do potrzeb naszych Klientów.

Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych Wrocław

Odwiedź HKL we Wrocławiu

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 17:00

Telefon:
71 336 22 18

Wynajem:
667 600 016

Sprzedaż:
601 405 400

Usługi:

Lokalizacja: