Minikoparka Kubota KX016-4

  • Masa [t]: 1,615
  • Moc silnika [kW]: 9,6
  • Głębokość kopania [m]: 2,25
  • Wysokość wyładunku [m]: 3,36
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 3,79

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów i maszyn budowlanych. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Oferta naszej firmy to między innymi minikoparka Kubota KX016-4. Jest to urządzenie, które sprosta każdemu wyzwaniu. Specjalnie zaprojektowane gąsienice chronią maszynę przed utknięciem w grząskim gruncie, dzięki czemu żaden piach czy błoto nie są straszne oferowanej przez nas maszynie.

Minikoparka gąsienicowa charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, dzięki czemu żadna osoba nie będzie miała problemu ze sprawnym poruszaniem się oraz z obsługą ramienia roboczego. Prowadzone działania są wykonywane dzięki zastosowaniu najwyższej jakości systemu hydraulicznemu. To właśnie dzięki niemu możliwa jest obsługa nawet bardzo dużych obciążeń.

Minikoparka Kubota KX016-4 będzie idealna do prowadzenia prac, takich jak na przykład kopanie fundamentów czy też kopanie specjalnych kanałów do rurociągów. Niewielkie gabaryty urządzenia powodują, że maszyna może być z powodzeniem eksploatowana nawet w tych miejscach o bardzo ograniczonej przestrzeni.

Kubota KX016-4 - Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanej przez nas koparki oraz do przeczytania najważniejszych parametrów urządzenia. To, czym charakteryzuje się oferowane przez nas urządzenie to przede wszystkim łatwa konserwacja i prostota wykonywania najpotrzebniejszych czynności serwisowych. Maszyna sprosta więc oczekiwaniom każdej osoby.