Minikoparka Kubota KX027-4

Minikoparka jest dostępna w dwóch wariantach: Standard i Hi Spec. Tę drugą wersję szczególnie polecamy do wykonywania najbardziej zaawansowanych prac ziemnych. Bardzo istotne jest to, że minikoparka mieści się w limicie 2600 kilogramów, co umożliwia jej transportowanie na standardowej naczepie.

Kubota zastosowała dwie dodatkowe linie hydrauliczne i tulejowane główne sworznie. Obsługę maszyny ułatwia także precyzyjne szybkozłącze do łyżki.

Kubota KX027-4 posiada ramię o długości 1190 mm, wyróżniające się bardzo dużą siłą odspajania. Patent japońskiego producenta, podwójne rolki pod gąsienicami, poprawia stabilność maszyny na nierównym terenie.

Maszyna została wyposażona w jednostkę o mocy 24 KM. To nowy silnik wysokoprężny charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa i świetną elastycznością. System Auto-Shift automatycznie dobiera prędkości jazdy do aktualnego obciążenia minikoparki. Kubota twierdzi, że to rozwiązanie umożliwiło obniżenie spalania i zwiększenie wydajności aż o 30%.

Nowa kabina spodoba się rosłym operatorom, bo jest bardzo przestronna i zapewnia znakomitą widoczność we wszystkich kierunkach. Ergonomia, jak to u Kuboty, jest na najwyższym poziomie.

Nie jest żadną tajemnicą, że aby wszelkiego rodzaju czynności i prace budowlane mogły być wykonywane w możliwie najbardziej bezpieczny i wydajny sposób, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości maszyn. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się dostarczaniem urządzeń, które znajdą swoje zastosowanie w każdych warunkach.

Propozycja naszej firmy to między innymi minikoparka gąsienicowa Kubota KX027-4. Urządzenie to charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi, a wysoka funkcjonalność powoduje, że sprzęt sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Minikoparka nowa odznacza się bardzo intuicyjną obsługą, dzięki czemu wszelkie prowadzone prace mogą być wykonywane w bardzo sprawny i wydajny sposób. W kabinie operatora znalazło się miejsce na wygodny fotel oraz nowoczesne podzespoły, dzięki którym kontrolowanie narzędzia roboczego jest bardzo precyzyjne i komfortowe.

Maszyna jest wyposażona w najwyższej jakości system hydrauliczny, który dba o to, by wszelkie prowadzone czynności były realizowane w możliwie najbardziej wydajny sposób. Szeroki zakres ruchów ramienia sprawia, że bez konieczności ruszania się z miejsca możliwe jest prowadzenie wszelkiego rodzaju czynności, takich jak na przykład kopanie fundamentów.

Kubota KX027-4 - Profesjonalne maszyny budowlane

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oraz parametrami technicznymi maszyny Kubota KX027-4. Najwyższa jakość wykonania sprzętu powoduje, że każda osoba będzie usatysfakcjonowana z codziennej eksploatacji urządzenia.