Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Minikoparka Kubota KX027-4

Minikoparka jest dostępna w dwóch wariantach: Standard i Hi Spec. Tę drugą wersję szczególnie polecamy do wykonywania najbardziej zaawansowanych prac ziemnych. Bardzo istotne jest to, że minikoparka mieści się w limicie 2600 kilogramów, co umożliwia jej transportowanie na standardowej naczepie.

Kubota zastosowała dwie dodatkowe linie hydrauliczne i tulejowane główne sworznie. Obsługę maszyny ułatwia także precyzyjne szybkozłącze do łyżki.

Kubota KX027-4 posiada ramię o długości 1190 mm, wyróżniające się bardzo dużą siłą odspajania. Patent japońskiego producenta, podwójne rolki pod gąsienicami, poprawia stabilność maszyny na nierównym terenie.

Maszyna została wyposażona w jednostkę o mocy 24 KM. To nowy silnik wysokoprężny charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa i świetną elastycznością. System Auto-Shift automatycznie dobiera prędkości jazdy do aktualnego obciążenia minikoparki. Kubota twierdzi, że to rozwiązanie umożliwiło obniżenie spalania i zwiększenie wydajności aż o 30%.

Nowa kabina spodoba się rosłym operatorom, bo jest bardzo przestronna i zapewnia znakomitą widoczność we wszystkich kierunkach. Ergonomia, jak to u Kuboty, jest na najwyższym poziomie.