Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparka gąsienicowa Kubota KX080-4

 

Jako firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości sprzętu budowlanego, w tej zakładce naszej strony internetowej przedstawiamy nową minikoparkę gąsienicową Kubota KX080-4. Jest to urządzenie o bardzo dużej mocy, które doskonale sprawdzi się do nawet najcięższych prac, zapewniając łatwość obsługi oraz komfort użytkowania.

Kubota KX080-4 – minikoparka gąsienicowa

Dzięki dużej mocy silnika maszyna umożliwia kopanie do głębokości 4,6 m oraz doskonałą płynność pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, ten model został wyposażony w funkcję Auto-Shift oraz Auto-Idle, które gwarantują mniejsze zużycie paliwa przy jednoczesnym niższym poziomie emisji oraz hałasu.

Minikoparka gąsienicowa Kubota KX080-4 posiada w standardzie również dwie linie hydrauliczne, dzięki czemu urządzenie jest kompatybilne z różnym osprzętem hydraulicznym. Zaprojektowany na nowo panel sterowania pozwala operatorowi maszyny na łatwy dostęp do wszystkich informacji na bieżąco na dużym wyświetlaczu.

Nowa minikoparka gąsienicowa Kubota KX080-4 to także wnętrze, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksimum komfortu i bezpieczeństwa operatora. Przestronna kabina to optymalna przestrzeń na nogi i szerokie wejście, a także wygodny fotel, który sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Nie zabrakło także dużych panoramicznych okien, dzięki którym operator ma doskonałą widoczność. Kabina została również wyposażona w systemy bezpieczeństwa ROPS oraz FOPS. Po więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.