Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Minikoparka Kubota U27-4

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwań najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują najwyższej jakości sprzętu budowlanego przedstawiamy nową minikoparkę gąsienicową Kubota U27-4. Jest to niezwykle kompatybilne urządzenie, które mieści w sobie wszystkie najważniejszej funkcje, zapewniając jednocześnie komfort oraz wszechstronność.

Minikoparka gąsienicowa Kubota U27-4

Proponowany w naszej ofercie sprzęt budowlany z pewnością spełni oczekiwania każdego z naszych klientów. Ten model został zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością przeprowadzać nawet najbardziej wymagające prace w ograniczonych przestrzeniach. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, Kubota U27-4 zapewnia przestronną kabinę z wygodnym fotelem oraz panoramicznymi oknami, które gwarantują doskonałą widoczność.

Nowa minikoparka gąsienicowa została dodatkowo wyposażona w panel cyfrowy nowej generacji — rozwiązanie, dzięki któremu operator może na bieżąco monitorować stan urządzenia. Dzięki specjalnemu programowi diagnostycznemu system automatycznie wykrywa i informuje o awariach. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią również systemy bezpieczeństwa ROPS i FOPS.

Zainteresowała Państwa nasza minikoparka gąsienicowa Kubota U27-4 i mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące tego modelu? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości i pomogą wybrać urządzenie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Mogą się Państwo z nami skontaktować także za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt – zapraszamy!