Minikoparka Kubota U36-4

 

Przedstawiamy najwyższej jakości sprzęt budowlany, który nie ma sobie równych. Nowa minikoparka gąsienicowa Kubota U36-4 to urządzenie stworzone z myślą o nawet najcięższych pracach. Doskonała moc i wydajność, nowoczesny panel kontrolny, łatwość obsługi oraz funkcjonalność to wszystko, czym zachwyca proponowany przez nas sprzęt.

Minikoparka gąsienicowa Kubota U36-4

Ten model maszyny napędzany jest silnikiem o mocy 24,2 KM, dzięki czemu gwarantuje doskonałą płynność pracy w nawet najtrudniejszych warunkach. Wysoką wydajność pracy zapewnia również odpowiednio zaprojektowana, pojemna łyżka, umożliwiająca kopanie do głębokości 3,15 m.

Jak wszystkie urządzenia z tej serii producenta, także ten model umożliwia łatwy dostęp do komory silnika dzięki dużym, otwieranym klapom. Aby zapewnić maksimum wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu emisji i hałasu nowa minikoparka gąsienicowa Kubota U36-4 została wyposażona w funkcje Auto-Shift oraz Auto-Idle. Ale to nie wszystko, ponieważ ten model zapewnia także pełne bezpieczeństwo dzięki oryginalnemu systemowi antykradzieżowemu. Urządzenie spełnia również wymogi bezpieczeństwa systemów ROPS i TOPS.

Projektanci nowej minikoparki gąsienicowej Kubota U36-4 nie zapomnieli także o komforcie operatora. Urządzenie zostało wyposażone w łatwy w obsłudze panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem, ergonomiczny fotel oraz przestronność całej kabiny. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.