Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 5055

Kompaktowy model ładowarki kołowej z serii 5, nazywany "550", to maszyna z napędem na wszystkie koła. Ze względu na swoją niską szerokość przelotową wynoszącą mniej niż 1,58 m, świetnie sprawdza się podczas prac w ciasnych otoczeniach. Ładowarka posiada stałą ramę, co zapewnia doskonałą widoczność w przedniej i tylnej przestrzeni montażowej, ułatwiając tym samym wymianę osprzętu dodatkowego. Dodatkowo, maszyna może być wyposażona w opcjonalny stabilizator obciążenia, który redukuje wibracje urządzenia załadowczego, umożliwiając spokojną i bezpieczną jazdę nawet podczas przeładunku.

Wszechstronny sprzęt ładujący marki Kramer charakteryzuje się elastyczną pojemnością łyżki, która może wynosić od 0,55 m³ do 1,1 m³, w zależności od gęstości materiału. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu urządzeniu załadowczemu oraz kinematyce P, możliwy jest rozładunek z drugiego rzędu. Konstrukcja sprzętu opiera się na niedzielonej ramie i sprawdzonym systemie kierowania na wszystkie koła Kramer, co zapewnia maksymalne obciążenie użytkowe, nawet na nierównym terenie. Dodatkowo, niska przystawka urządzenia załadowczego gwarantuje doskonałą widoczność, a połączenie promienia skrętu 2700 mm (krawędź zewnętrzna kół) z kątem skrętu kół 2 x 38° zapewnia optymalną zwrotność i stabilność.