Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 5075

Kramer 5075 to ładowarka kołowa z serii 5, która wyróżnia się swoją kompaktowością i zwrotnością. Maszyna wyposażona jest w dynamiczny napęd na wszystkie koła, co pozwala na efektywne poruszanie się po terenie. Dodatkowo, ma ona dużą udźwig oraz niewielką masę własną. Dzięki specjalnie skonstruowanemu mechanizmowi ładowania oraz kinematyce P, możliwy jest bezproblemowy rozładunek z drugiego rzędu. Kabina została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, a podświetlany panel przycisków umożliwia bezpieczną obsługę najważniejszych funkcji roboczych.

Opcjonalny automatyczny stabilizator obciążenia to funkcja, która dba o optymalną wygodę ludzi i maszyn. Opcjonalnie wydłużone urządzenie załadowcze, dzięki czemu wysokość załadunku jest dostosowana do zastosowania. Ponadto, pojemność łyżki wynosi od 0,75 m³ do 1,1 m³, co daje elastyczność w zastosowaniach z różnymi gęstościami materiału. Poziom emisji spalin V jest osiągnięty poprzez oczyszczanie spalin za pomocą DOC i DPF. Kąt skrętu kół 2 x 40° zapewnia możliwości manewrowania na najmniejszych powierzchniach.