Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 8085

Szukasz maszyny do prac budowalnych, magazynowych czy logistycznych? Odkryj potęgę i efektywność ładowarki kołowej Kramer 8085! Ten innowacyjny sprzęt zapewni Ci niezrównane możliwości – bez względu na skalę zadania, z którym się zetkniesz. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do jednego z naszych konsultantów, by przekonać się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki Kramer 8085.

W HKL Baumaschinen od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie urządzeń, maszyn oraz sprzętu budowlanego. Obecnie obsługujemy tysiące klientów w ponad 150 oddziałach na terenie Niemiec, Austrii i Polski. W swojej ofercie posiadamy m.in. używane oraz nowe ładowarki kołowe, dostępne zarówno w sprzedaży, jak i na wynajem krótko- i długoterminowy.

Ładowarka kołowa Kramer 8085 – zwrotna i ekologiczna

Zwrotność maszyny sprawia, że poruszanie się po placu budowy jest niezwykle łatwe i bezpieczne. Ładowarka kołowa Kramer 8085 łączy w sobie doskonałą wydajność, precyzję oraz niezawodność. Wyposażona w najnowocześniejszą technologię zapewnia nie tylko imponującą siłę i moc, ale także optymalną precyzję sterowania. Zastosowanie wydajnego silnika pozwala natomiast odnaleźć się maszynie w trudnym terenie i z łatwością przenosić duże ilości materiału.

Siła drzemiąca w nowej ładowarce kołowej Kramer została odpowiednio zbilansowana – tak, by zapewnić wysoką wydajność paliwową. Dzięki temu możliwe stało się zaoszczędzenie na kosztach eksploatacji przy jednoczesnej dbałości o stan środowiska naturalnego. Kramer 8085 spełnia bowiem wszelkie normy emisji, dzięki zastosowaniu systemu przetwarzania spalin DOC i DPF.