Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 8085

Ładowarka kołowa 8085 serii Premium 8 od marki Kramer to maszyna, która wprowadza nowe standardy w dziedzinie techniki, wydajności oraz komfortu. Wyposażona jest w wydajny, wysokociśnieniowy napęd jezdny oraz blokadę mechanizmu różnicowego, która pozwala na osiągnięcie maksymalnych sił posuwu oraz najlepszej trakcji w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo, stała rama zapewnia dużą stabilność i nadzwyczajną zwrotność. Wielka, komfortowa kabina to kolejny element wyposażenia, który uzupełnia funkcjonalność ładowarki kołowej.

Kramer 8085 wyposażony jest Kinematykę P to system, który umożliwia precyzyjne prowadzenie równoległe oraz maksymalny kąt nabierania i wysypu ładunku na całym obszarze podnoszenia. Opcjonalna przekładnia ecospeed zapewnia bezstopniowe przyspieszenie od 0 km/h do 40 km/h, co znacznie zwiększa wydajność pracy. Maszyna jest również wyposażona w sprzęg holowniczy z regulacją wysokości i odpowiednim zezwoleniem WE, co umożliwia optymalne ciągnięcie przyczepy. Panoramiczna szyba przednia w połączeniu z konstrukcją Kramer zapewnia znakomitą widoczność na wszystkie przestrzenie uprawy, co poprawia bezpieczeństwo i wydajność pracy. Dodatkowo, amortyzacja wstrząsów na pomoście podnośnika zapewnia dużą wygodę jazdy, co jest szczególnie ważne przy pracy na nierównym terenie.