Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 8115

Ładowarka kołowa Kramer 8115 jest napędzana silnikiem Deutz o mocy 75 KM (opcjonalnie 100 KM). Jednostka spełnia normę emisji spalin EU Stage V. Maksymalna ładowność modelu to 2900 kilogramów, a masa własna ładowarki wynosi nieco ponad 6 ton.

Kramer 8115 należy do serii 8, czyli półki premium w ofercie producenta. Są to maszyny wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, ze znakomitych materiałów i bardzo przemyślane pod kątem funkcjonalnym. Słyną przy tym z niezawodności i łatwości obsługi, dlatego są bardzo lubiane przez operatorów. Model 8115 podtrzymuje tę tradycję.

Wymienione cechy ładowarki Kramer 8115 w naturalny sposób predysponują ją do oferowania w ramach usługi wynajmu. Przedsiębiorcy muszą mieć pewność, że maszyna nie zawiedzie w krytycznym momencie, a przy tym każdy operator będzie w stanie od razu się w niej odnaleźć i rozpocząć pracę na wymaganym poziomie wydajności. Prezentowany model to gwarantuje.

Na bezawaryjność i trwałość ładowarki kluczowy wpływ ma jednoczęściowe podwozie, które praktycznie eliminuje ryzyko nieprzewidzianych usterek podczas pracy, nawet w bardzo ciężkich warunkach.

DO WIELU ZASTOSOWAŃ

Mocną stroną ładowarki kołowej Kramer 8115 jest jej uniwersalność. Dzięki systemowi szybkozłączy i szerokiemu wyborowi osprzętu błyskawicznie można zmienić przeznaczenie maszyny. Seryjnie ładowarka jest wyposażona w łyżkę o pojemności od 1,15 do 1,8 m3.

Warto wspomnieć o zaczepie kulowym z regulacją wysokości. Dzięki temu rozwiązaniu oraz opcjonalnemu pneumatycznemu układowi hamulcowemu, istnieje możliwość obciążenia przyczepy do masy aż 14 ton.

Wydajność i funkcjonalność maszyny można znacząco zwiększyć stosując opcjonalny, długi system załadunku, który będzie bardzo przydatny w momencie ładowania samochodów z wysokimi burtami.

WYGODNA PRACA W STANDARDZIE

Kramer 8115 oferuje operatorowi wyjątkowo komfortowe warunki pracy. Wspomnijmy tutaj chociażby o skrzyni biegów Ecospeed (wyposażenie opcjonalne), która umożliwia bezstopniowe przyspieszenie od 0 do 40 km/h. Dzięki temu maszyna nie tylko dużo łatwiej się prowadzi, ale też może być spokojnie wykorzystywana w roli ciągnika.

Kabina operatorska została doskonale wyciszona - poziom hałasu wewnątrz nie przekracza 77 decybeli. Układ wnętrza jest typowy dla Kramera, czyli akcent postawiono przede wszystkim na funkcjonalność, dostateczną ilość miejsca oraz świetną widoczność. Dzięki temu w kabinie momentalnie odnajdzie się każdy operator, bez względu na to, czy pracował wcześniej na Kramerze.

NOWA ŁADOWARKA KOŁOWA KRAMER 8115

Prezentowana w naszej ofercie nowa ładowarka kołowa Kramer 8115 to maszyna, która doskonale sprawdza się na placach budów, w gospodarstwach rolnych, tartakach oraz wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność szybkiego i sprawnego załadunku lub rozładunku różnego typu surowców, w szczególności tych sypkich i ciężkich. Jest to sprzęt uniwersalny, prosty w obsłudze oraz przystosowany do intensywnej eksploatacji. Solidne podzespoły i mocna konstrukcja to pewność, że nasza nowa ładowarka kołowa Kramer 8115 nie zawiedzie w kluczowych momentach, pozwalając zrealizować wszystkie prace zgodnie z harmonogramem. Nie zaskakuje więc fakt, że jest to pojazd cieszący się doskonałymi opiniami profesjonalistów działających w branży budowlanej, rolnej, drzewnej i w wielu innych gałęziach przemysłu.

HKL – WYNAJEM, SPRZEDAŻ I SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów, przygotowaliśmy kompleksową ofertę, dzięki której możliwy jest zakup nowej ładowarki kołowej Kramer 8115. Tym samym przedsiębiorcy planujący inwestycję w nową maszynę do transportu surowców, znajdą u nas dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania z wyższej półki. Kramer 8115 to pojazd wszechstronny, zwrotny i przygotowany w najmniejszych detalach do radzenia sobie w trudnych warunkach, w dodatku zaprojektowany tak, aby jego rozbudowa o różne opcjonalne elementy nie sprawiała większych problemów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego Kontrahentów zainteresowanych naszą ofertą!