Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 8085T

Model Kramer 8085T to wydajna maszyna wyposażona w silnik Deutz oraz teleskopowy wysięgnik, który umożliwia większy zasięg i wysokość składowania. Aby utrzymać dobry widok na takich wysokościach, wysięgnik jest zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalną widoczność. Dodatkowo, dzięki niedzielonej ramie pojazdu, maszyna ma stały udźwig i stabilność.

Mocny i ekologiczny silnik o pojemności skokowej 2,900 cm³ zapewnia wydajność w każdych warunkach bez emisji szkodliwych substancji. Wysokość załadunku 4,5 m ułatwia ładowanie różnych pojazdów. Urządzenie załadowcze, dzięki kinematyce Z, oferuje wysokie siły wyrywające i szybkie wysypywanie. Komfort użytkowania jest zapewniony przez dobrze zaprojektowane elementy, takie jak fotel operatora i koło kierownicy, dostosowane do potrzeb operatora. Osprzęt dodatkowy oraz płyta szybkiej wymiany osprzętu są łatwo dostępne i widoczne, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwiejsze i bardziej efektywne.

Nowa ładowarka kołowa Kramer 8085T – wydajność i niezawodność

Płynność działania, duży zasięg, a także nieprzeciętna wydajność to jedne z wielu atutów, którymi wyróżnia się nowa ładowarka kołowa Kramer 8085T. Jest to maszyna powszechnie doceniana wszędzie tam, gdzie podczas załadunku towaru liczy się każda minuta i nie ma miejsca na brak efektów. Profesjonaliści działający w wielu różnych dziedzinach przemysłu doceniają przede wszystkim nieprzeciętne osiągi, napęd Ecospeed 40 km/h ze Smart Driving, wysokowydajną hydraulikę, a także liczne udogodnienia zaimplementowane w obrębie dźwiękoszczelnej kabiny z czterema punktami zawieszenia. To między innymi obustronne wejście i wyjście, wysuwana i regulowana kolumna kierownicy, trzystopniowe ogrzewanie i wentylacja czy też fotel z mechaniczną amortyzacją. W rezultacie nowa ładowarka kołowa Kramer 8085T to narzędzie, bez którego trudno jest obejść się na placach załadunkowych czy w magazynach.

Sprzedaż, wynajem i serwis ładowarek - oferta HKL

Nowa ładowarka kołowa Kramer 8085T prezentowana w naszej ofercie to maszyna, która wyróżnia się kompaktową budową, solidnym wykonaniem oraz znakomitymi parametrami technicznymi. Zwrotna i wydajna, znakomicie radzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami na miejscu załadunku, umożliwiając szybkie i bezpieczne przenoszenie palet z towarem. Ładowarka kołowa Kramer 8085T jest sprzętem, którego zakup zdecydowanie się opłaca, o czym nasi Kontrahenci mogą przekonać się, odwiedzając naszą siedzibę, a także kontaktując się z naszą obsługą telefonicznie lub przy pomocy formularza dostępnego na stronie – zapraszamy!