Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarka kołowa Kramer 8085T

Model Kramer 8085T to wydajna maszyna wyposażona w silnik Deutz oraz teleskopowy wysięgnik, który umożliwia większy zasięg i wysokość składowania. Aby utrzymać dobry widok na takich wysokościach, wysięgnik jest zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalną widoczność. Dodatkowo, dzięki niedzielonej ramie pojazdu, maszyna ma stały udźwig i stabilność.

Mocny i ekologiczny silnik o pojemności skokowej 2,900 cm³ zapewnia wydajność w każdych warunkach bez emisji szkodliwych substancji. Wysokość załadunku 4,5 m ułatwia ładowanie różnych pojazdów. Urządzenie załadowcze, dzięki kinematyce Z, oferuje wysokie siły wyrywające i szybkie wysypywanie. Komfort użytkowania jest zapewniony przez dobrze zaprojektowane elementy, takie jak fotel operatora i koło kierownicy, dostosowane do potrzeb operatora. Osprzęt dodatkowy oraz płyta szybkiej wymiany osprzętu są łatwo dostępne i widoczne, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwiejsze i bardziej efektywne.