Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Stopa Bomag BT 65

Wśród dostępnego w naszej ofercie profesjonalnego sprzętu nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z najbardziej cenionych w branży budowlanej wibracyjnego ubijaka mechanicznego. Prezentowana zagęszczarka stopowa Bomag BT 65 to urządzenie charakteryzujące się znakomitymi parametrami technicznymi oraz ergonomiczną, kompaktową budową. W rezultacie świetnie spełnia swoje zadanie, pozwalając efektywnie przygotować teren na przykład pod budowę fundamentów, wylanie nawierzchni asfaltowej czy ułożenie kostki brukowej. Prosta obsługa oraz nieprzeciętna wytrzymałość dopełniają całości, dlatego decydując się na zakup zagęszczarki stopowej, warto wziąć pod uwagę sprawdzone rozwiązanie i sięgnąć po ubijak mechaniczny Bomag BT 65.

Zagęszczarka stopowa Bomag BT 65 – najlepszy ubijak mechaniczny

Zagęszczanie podłoża to kluczowy etap wielu prac budowlanych – pozwala przygotować grunt do dalszych działań i eliminuje niekorzystne zjawisko osiadania gotowych obiektów. Do realizacji tego typu zadań i w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, obecnie powszechnie wykorzystuje się wibracyjne ubijaki mechaniczne, a zagęszczarka stopowa Bomag BT 65 z naszej oferty jest modelem, który doskonale sprawdzi się w tym zakresie. Nowoczesny, czterosuwowy silnik Honda GXR120 z systemem automatycznej kontroli poziomu oleju, dwustopniowy filtr powietrza, a także wytrzymała obudowa zapewniająca operatorowi bezpieczeństwo to jedne z wielu zalet, które zdecydowanie wyróżniają tę wyjątkową maszynę. To jednak nie wszystkie jej atuty – skontaktuj się z nami telefonicznie lub przy pomocy formularza na stronie, aby dowiedzieć się więcej!