Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparki kołowe na wynajem Wacker Neuson

Nasza firma HKL oferuje różnego typu koparki kołowe Wacker Neuson, które można wynająć, aby skutecznie wesprzeć swoje działania budowlane podczas prowadzenia inwestycji. Okresowy wynajem specjalistycznego sprzętu to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują go do zrealizowania doraźnych zadań i nie chcą ponosić zbyt dużych kosztów związanych z kupnem maszyn na stałe oraz ich późniejszą eksploatacją, a także naprawami. Koparki kołowe Wacker Neuson, które znajdują się w naszej szerokiej ofercie, to sprawdzone oraz uznane na rynku urządzenia. Cenione są przede wszystkim za wysoką wydajność oraz duże możliwości ułatwiające precyzyjną pracę.

Wynajęcie maszyn od naszej firmy przebiega w sposób bezproblemowy oraz jest możliwe na dowolny okres. Oferujemy Państwu korzystne ceny oraz transparentne warunki. Koparki kołowe Wacker Neuson to specjalistyczny sprzęt, który sprawdzi się podczas wykonywania wielu zadań budowlanych. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami.

 

 

Neuson 9503

Neuson 9503
 
  • Masa [t]: 10,6
  • Moc silnika [kW]: 74,9
  • Głębokość kopania [m]: 3,86
  • Wysokość wyładunku [m]: 4,5
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 6,89