Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.Aktualne wiadomości z HKL BAUMASCHINEN

28.06.2017

Maszyny przeciskowe w ofercie specjalnej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną na maszyny przeciskowe tzw. krety, marki Tracto-Technik - Grundomat 55N oraz 75N. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszych oddziałach.

 

27.03.2017

W marcu dostarczyliśmy kolejny pakiet maszyn marki Kubota

Maszyny prosto z oddziału HKL pojechały na plac budowy do naszego klienta z branży elektrycznej.

W całym pakiecie, który został podzielony na dwie dostawy znalazło się:

- pięć sztuk minikoparek Kubota KX 018-4, model ten charakteryzuje się wysoką jakością i doskonałymi parametrami pracy, a także komfortową, obszerną i doskonale wyciszoną kabiną oraz

- dwie ładowarki przegubowe model Kubota R065 HW o wadze ok. 4,7 t i silniku Kubota o mocy 47,3 KM z przednią otwieraną szuflą i widłami w osprzęcie.

Ostatecznie o wyborze maszyn marki Kubota zadecydowały parametry techniczne wybranych modeli, opatentowany przez producenta immobilizer Kubota Orginal Anti Theft System - elektryczne zabezpieczenie przeciw kradzieżowe w kluczyku, a także bardzo dobry współczynnik jakości do ceny.

Naszemu nabywcy a zarazem użytkownikowi maszyn Kubota życzymy komfortowej pracy i zadowolenia z ich obsługi przy realizacji wielu inwestycji.

Koparki i ładowarki marki Kubota znajdują się w naszej stałej ofercie sprzedażowej oraz wynajmowej.

24.02.2017

Minikoparka Kubota KX019-4

HKL dostarczył kolejną minikoparkę Kubota KX019-4 w południowej Polsce. Dziękujemy za zaufanie.

Zobacz ofertę sprzedażową oraz wynajmową minikoparek.

30.09.2016

Koparko-ładowarka Case 580ST w ofercie wynajmu

W naszej szerokiej ofercie wynajmu pojawiła się nowa koparko-ładowarka Case 580ST. Sprzęt ten charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami roboczymi, a jego eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Głównie za sprawą silnika o pojemności 3,4l, który osiąga maksymalną moc 83 kw. Więcej szczegółów na temat maszyny uzyskają Państwo w najbliższym oddziale HKL.

30.09.2016

Wynajem Toruń

Wynajem Toruń

 

Z przyjemnością informujemy, że w naszym oddziale pod Toruniem wznowiliśmy wynajem maszyn budowlanych. Mogą już Państwo, w tym regionie, korzystać z naszej bogatej oferty maszyn i urządzeń, które sprostają każdemu zadaniu.

Do Państwa dyspozycji pozostaje Regionalny Kierownik Wynajmu:
tel.  56 657 22 08
e-mail:

16.09.2016

Dni Otwarte 2016 - Ruda Śląska

Słoneczna pogoda towarzyszyła dniom otwartym w HKL Baumaschinen Polska, które odbyły się na terenie śląskiego oddziału dnia 15.09.2016 r. Frekwencja i duże zainteresowanie parkiem maszynowym mile nas zaskoczyło jednocześnie pokazując, że tego typu spotkania umożliwiające wspólną wymianę informacji i doświadczeń są bardzo potrzebne. Pokazy nowych modeli maszyn marki Kramer 5095 i Kubota KX018-4 i KX080-4 połączone z konkursami dla operatorów umiliły czwartkowe spotkanie. Dla zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody w postaci modeli maszyn, firmowych koszulek oraz polarów. Swoje nowości w postaci walca do wykopów Bomag 8500 zaprezentowali przedstawiciele importera. Główna nagroda - skoczek Bomag BT65 został rozlosowany spośród wszystkich firm zaproszonych na dni otwarte. Nagroda trafiła do przedsiębiorstwa INSTALMEDIA z Tychów. Gratulujemy i zapraszamy za rok.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hkl.pl/wiadomosci#sigProIdfbed3e0699

09.08.2016

Dni Otwarte - Ruda Śląska

Szanowni  Klienci!

Serdecznie zapraszamy Państwa na Dni Otwarte - Ruda Śląska w HKL Polska, podczas którego wszyscy przybyli goście będą mieli okazję i możliwość:

- spotkania osobiście ludzi, z którymi na co dzień współpracują,

- zapoznania się z prezentowanymi maszynami nowymi i używanymi (m.in. minikoparki Kubota, ładowarki Kramer, walce i zagęszczarki Bomag, urządzenia przeciskowe Tracto-Technik, sprężarki Compair, agregaty prądotwórcze Endress),

- przetestowania maszyn na placu manewrowym pod obciążeniem,

- zapoznania się z diagnostyką pomiarową i sprzętem serwisowym,

- zaznajomienia się z ofertą wynajmu maszyn,

- zapoznania się z programem dotacji unijnych.

 

Dodatkowo chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz dołożymy wszelkich starań by wspólnie rozwiązać Państwa aktualne problemy serwisowe. 

 

Miejsce spotkania: Ruda Śląska, ul. Zabrzańska 12, 

Termin spotkania:  czwartek, 15 września 2016 r. w godz. 10:00 - 16:00. 

 

Mamy nadzieję, że przybliżenie Państwu standardów działalności naszej firmy wzmocni i rozszerzy współpracę w zakresie oferowanych przez nas usług. 

Podczas imprezy prezentowane będą maszyny i urządzenia takich producentów jak:
Kramer, Kubota, Ammann, Bomag, Tracto-Technik, Comp-Air, Endress. 

Wśród Firm przybyłych na spotkanie zostanie rozlosowana nagroda główna Stopa Wibracyjna Bomag BT65

 

14.07.2016

Wiertnice i młoty do minikoparek Kubota

Nowość w ofercie wynajmu. Wiertnice i młoty do minikoparek Kubota.

Wiertnice DIGGA Premium Drive PDX2
Dopasowane do maszyn: minikoparki Kubota o masie do 2 ton
Mocowanie: MS01
Wiertnice Digga są stworzone do pracy w ciężkich warunkach. Napędy i świdry Digga nadają się do wiercenia otworów na ogrodzenia, sadzenie drzew, fundamenty domu i wiele więcej. Wiertła DIGGA A4 MFT – zastosowanie: kamienista ziemia, glina, łupki Oferujemy wiertła o średnicach 150mm / 300mm / 400mm Nowość w ofercie wynajmu.

Młoty wyburzeniowe SOCOMEC DMS95/2
Dopasowane do maszyn: minikoparki Kubota o masie od 1,2 do 1,8 tony
Mocowanie: MS01
Waga robocza: 95 kg
Energia uderzenia: 240 J
Mksymalna częstotliwość uderzeń: 1200c/min
Przepływ oleju: 27-40 l/min
Maksymalne ciśnienie robocze: 120 bar

Szczegóły oferty u naszych doradców.

     

27.06.2016

Dzień Klienta 2016

W dniu 22.06 2016 w Centrali naszej firmy w Poznaniu odbył się Dzień Klienta w HKL. Było to spotkanie przygotowane dla lokalnych firm z branży budowlanej, usługowej i produkcyjnej, z którymi oddział poznański HKL współpracuje od lat. Na spotkanie przybyli również Klienci, z którymi ta współpraca dopiero się zawiązuje. Swoją obecnością zaszczycili nas również Reprezentanci producentów, którzy dzielili się z Klientami informacjami i swoją wiedzą w zakresie poszczególnych modeli. Była to zatem okazja do porozmawiania na temat produktów nie tylko w aspekcie czysto handlowym, ale również technicznym i eksploatacyjnym.

Podczas wielu rozmów, które tego dnia nabrały szczególnego znaczenia, nasi Goście mogli zapoznać się z historią i pełną ofertą firmy HKL oraz Producentów, których HKL jest przedstawicielem na terenie kraju.

Z pośród maszyn nowych, zaprezentowano:

• minikoparki KUBOTA - producenta maszyn kompaktowych w segmencie 0-8 t,
• ładowarki KRAMER - producenta ładowarek kompaktowych, teleskopowych i z ramieniem Tele,
• lekki sprzęt zagęszczający firmy BOMAG, producenta również ciężkich walców wibracyjnych frezarek i układarek do asfaltu kompaktorów i stabilizatorów gruntu
• innowacyjne i wysokiej jakości maszyny do przecisków firmy Tracto-Technik
• oraz sprężarkę śrubową firmy Comp-Air która należy do największych producentów systemów sprężania powietrza i gazu.
Dodatkową ekspozycję stanowiły przyczepki do transportu lekkich maszyn - VIOLA oraz osprzęt do minikoparek firmy Digga.
Wszystkie prezentowane maszyny znajdują się w ofercie HKL Baumaschinen Polska.

Spotkanie było podzielone na dwie tury przedpołudniową i popołudniową, podczas których oprócz prezentacji firmy HKL i producentów, można było podejść do wybranych maszyn i porozmawiać na ich temat bardziej szczegółowo. W biurze w dziale części Klienci mogli zapoznać się z ofertami części zamiennych oraz nową ofertą olejów FUCHS, zaś o ewentualnych problemach technicznych można było porozmawiać z naszym doświadczonym serwisem. Nie zabrakło również informacji na temat warunków i nowych propozycji wynajmu maszyn, a także szerokiej oferty maszyn używanych.
Spotkanie uatrakcyjnił ogródek z grillem i napojami, zaś niemało radości naszym Gościom dostarczyła zabawa „KUBB w HKL”. Skandynawska gra, która polegała na strąceniu obrońców przeciwnika i następnie króla znajdującego się na środku pola. Gra znalazła wielu chętnych, a forma trochę odmiennej rywalizacji, która wymagała od uczestników precyzyjnych rzutów, wzbudziła gorący doping wśród pozostałych Gości. Oczywiście uczestnicy gry obdarowani zostali nagrodami: nagrodą zwycięzcy bądź niestety nagrodą pocieszenia, ale i tak wszystkim dopisywał wspaniały humor.

Jeszcze raz wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nas w Dniu Klienta serdecznie dziękujemy. I do zobaczenia wkrótce ….

HKL BAUMASCHINEN POLSKA

View the embedded image gallery online at:
http://www.hkl.pl/wiadomosci#sigProId84431592b3

20.04.2016

Relacja z targów BAUMA 2016

Zakończyły się największe targi maszyn budowlanych BAUMA 2016 w Monachium.

Impreza jak zawsze przyciągnęła tysiące osób zwiedzających, wystawców, użytkowników i pasjonatów maszyn budowlanych.

Każdy, kto pojawił się na Targach mógł obejrzeć skupioną w jednym miejscu wystawę prezentującą najnowsze maszyny, osprzęt oraz paletę ciekawych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie oferowaną przez producentów z całego świata. Wystawcy oprócz swoich aktualnych modeli maszyn, zaprezentowali również najnowsze produkty, które na Targach miały swoją premierę.

Impreza jak zawsze okazała się jednym z największych przedsięwzięć w tej dziedzinie, o czym świadczyły tłumy zwiedzających każdego dnia.

Również nasza firma, HKL Baumaschinen, miała swoje tradycyjne stoisko, na którym można było spotkać się i porozmawiać w miłej i spokojnej atmosferze zarówno o szerokiej ofercie usług jaką posiada HKL, jak również o okazyjnej ofercie sprzedaży maszyn używanych.

Była to okazja nie tylko do spotkań czysto biznesowych czy handlowych, ale również okazja do lepszego poznania się, czy nawiązania całkiem nowej współpracy. Wszystkim klientom, którzy podczas trwania targów zaszczycili nas swoją obecnością oraz odwiedzili partnerów handlowych, których produkty HKL ma w swojej ofercie - serdecznie dziękujemy.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.hkl.pl/wiadomosci#sigProIdc146dc19e9