Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis maszyn budowlanych i sprzedaż części zamiennych

Sukces firmy HKL opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych usług. Od ponad 20 lat, na polskim rynku, a od ponad 40 w Niemczech, wynajmujemy, sprzedajemy i serwisujemy maszyny i urządzenia budowlane oraz sprzedajemy części zamienne. Ze swoimi ponad 140 oddziałami w Niemczech i Austrii oraz Polsce jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie.

HKL Kontakt

Infolinia: 801 011 455

Za pomocą naszej infolinii szybko połączysz się z najbliższym oddziałem HKL.

HKL Kontakt

Napisz do nas!

Za pomocą formularza kontaktowego, można łatwo się z nami skontaktować.

Serwis zajmuje szczególne miejsce. To właśnie u nas znajdziecie Państwo profesjonalną obsługą serwisową i niezawodne zaopatrzenie w części zamienne. Szybka reakcja serwisu, przeprowadzona analiza kosztów i skuteczna naprawa dają Państwu dodatkową pewność.

Dobrze wyposażone warsztaty i samochody serwisowe gwarantują płynną realizację Państwa projektów. Nasi wykwalifikowani mechanicy naprawiają maszyny klienta róznych producentów. Indywidualnie dopasowywane pakiety serwisowe gwarantują optymalną opiekę nad maszyną.

Diagnostyka usterki – mamy rozwiązanie

Dokumenty dotyczące uszkodzeń i późniejszych napraw maszyny są u nas archiwizowane. Po analizie usterki proponujemy Państwu rozwiązanie problemu, przy czym bierzemy pod uwagę różne możliwości np. częściową naprawę lub użycie ekonomicznych, alternatywnych części. Zawsze przed wykonaniem pracy wykonujemy i przekazujemy Państwu kosztorys napraw.

NAPRAWA – NA NAS MOŻNA LICZYĆ

Na podstawie wcześniejszej diagnozy, w krótkim terminie naprawimy Państwa maszynę. Naprawę możemy wykonać u Państwa, na placu budowy lub w na jednym z naszych nowocześnie wyposażonych warsztatów. Dzięki naszemu optymalnemu przygotowaniu można zredukować czas przestoju do minimum. W zależności od priorytetów naprawy możemy wykonywać także stopniowo lub poza sezonem.

KONSERWACJA i PRZEGLĄDY – TO PODSTAWA

Aby Państwa maszyny mogły pracować bezproblemowo, a więc ekonomicznie, konieczne są regularnie przeprowadzane konserwacje i przeglądy. HKL oferuje w tym zakresie pełen serwis: staranny, zgodny z przepisami i dokładny. Wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta, przy użyciu oryginalnych części i po stałych cenach.

PIELĘGNACJA MASZYN – DODATKOWE USŁUGI ZAWARTE W CENIE

Wiemy, jak ważna jest pielęgnacja maszyny. Dlatego zachowanie czystości jest dla naszego serwisu rzeczą oczywistą. Po wykonanej pracy myjemy maszyny. Zajmiemy się też recyklingiem zużytego oleju i materiałów eksploatacyjnych. Do klienta powraca czysta i wypielęgnowana maszyna.

CZĘŚCI ZAMIENNE – MAMY PARĘ NA MAGAZYNIE

Jako dystrybutor części zamiennych do maszyn budowlanych wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zmniejszenie czasu przestojów. Dlatego też, dzięki natychmiastowej dostępności wszystkich części zamiennych w naszych centrach dystrybucyjnych, dostawa odbywa się bardzo szybko i płynnie. Magazyny HKL znajdują się w Heidelberg i Pfullendorf w Niemczech oraz w Linz w Austrii. Bliskość wielkopowierzchniowych magazynów daje nam możliwość realizowania większości dostaw w czasie od 18 do 28 godzin od momentu złożenia zamówienia. Oferujemy także cały wachlarz alternatywnych części znanych producentów. Aby było szybciej, zamówione części mogą być dostarczone przez kuriera bezpośrednio na plac budowy.

MOBILNOŚĆ I INFOLINIA – NIKT NIE JEST SZYBSZY OD NAS

Obojętnie gdzie się Państwo znajdujecie, wystarczy zadzwonić na infolinię 801 011 455 i zostaniecie automatycznie połączeni z najbliższym lokalnym oddziałem. Nasze samochody serwisowe są stale w gotowości, aby móc szybko udzielić Państwu pomocy. Dodatkowo, na czas naprawy, oferujemy Państwu maszynę zastępczą wraz z transportem na interesujących warunkach.

SZKOLENIA i INNOWACJE – UCZYMY SIĘ DLA PAŃSTWA

Nasi mechanicy są stale szkoleni, dowiadują się o najnowszych metodach diagnozy i o technice pomiarowej. Nasi pracownicy są w stałym kontakcie ze specjalistami producentów.

umowy warsztatowe & obsługa flotowa – full service

Zdajcie się Państwo na jednego pewnego partnera. HKL Serwis oferuje indywidualnie zawierane umowy warsztatowe i kompletną obsługę floty Państwa parku maszynowego. W ten sposób gwarantujemy optymalną i profesjonalną konserwację, a także naprawę przy absolutnej oszczędności kosztów.

KOMPETENCJA & NIEZALEŻNOŚĆ – NIKT NAM NIE MOŻE TUTAJ NIC ZARZUCIĆ

Proszę korzystać z naszych doświadczeń i niezależności. Codziennie dbamy o to, żeby nasze maszyny i urządzenia wynajmowe mogły pracować bez zarzutu. Przy czym pracujemy dla nas samych i dla naszych klientów. Jako firma niezależna od żadnego producenta, jesteśmy obeznani ze wszystkimi markami. Nasza kompetencja gwarantuje optymalne usługi serwisowe. I to od ponad 20 lat w Polsce i 40 lat w Niemczech!