Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Urządzenia i drobny sprzęt

Urządzenia i drobny sprzęt do wynajmu w HKL

W naszym parku wynajmowym znajdziesz szeroką gammę urządzeń i drobnego sprzętu, do budowy dróg, zagospodarowania terenu i innych prac budowlanych. W ofercie:

  • zagęszczarki,
  • sprężarki,
  • agregaty prądotwórcze i systemy oświetleniowe,
  • szalunki,
  • pompy,
  • ogrodzenia,
  • przecinarki,
  • młoty.

W naszej wypożyczalni, mogą Państwo wynająć także profesjonalny osprzęt do maszyn budowlanych, który znacznie przyspiesza prace na placu budowy, przy zagospodarowywaniu terenu, podczas konstrukcji dróg i innych robót ziemnych. Zasób urządzeń, którymi dysponujemy, jest niezwykle szeroki, jednak nadal go wzbogacamy, ponieważ dbamy o to, aby każdy klient mógł znaleźć taki osprzęt do koparek i nie tylko, jaki spełni wszystkie jego indywidualne oczekiwania oraz zapotrzebowania. Może to być np. zagęszczarka, która przy użyciu wibracji, odpowiednio modyfikuje podłoże.

Nie brakuje w naszej ofercie również tak istotnych urządzeń jak sprężarki, których głównym zadaniem jest odpowiednia regulacja ciśnienia i przepływu gazu. Wśród naszego osprzętu do maszyn mogą Państwo znaleźć także systemy oświetleniowe oraz agregaty prądotwórcze, które umożliwią wykonywanie prac w niesprzyjających warunkach, aby zrealizować zlecenie jak najszybciej. Jeśli mają Państwo do czynienia z konstrukcją żelbetową lub betonową, prawdopodobnie potrzebne będą także szalunki. Nasz osprzęt do maszyn budowlanych obejmuje również pompy, dzięki którym woda będzie przepływała prawidłowo.

Ogrodzenia mogą się wydawać mniej oczywistym elementem osprzętu do koparek, jednak warto o niego zadbać, aby zapewnić sobie całkowite bezpieczeństwo pracy bez żadnych zakłóceń. Aby uzyskać odpowiedni kształt danych elementów, należy mieć również pod ręką przecinarkę. Nieodłącznym elementem prac drogowych wydaje się być natomiast młot elektryczny. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą wynajmu osprzętu do koparek i innych maszyn budowlanych, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie posłużymy radą.