O firmie - HKL BAUMASCHINEN Polska Wynajem Sprzedaż Serwis Maszyn Budowlanych

Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Informacje o firmie HKL Baumaschinen

HKL BAUMASCHINEN jest największą wynajmującą firmą w Niemczech, posiadająca swoje oddziały również Austrii i Polsce.

W ofercie ma maszyny i urządzenia budowlane oraz kontenery i ogrodzenia. Ta rodzinna firma osiąga obrót 280 mln EUR. Ze swoją ofertą wynajmową, sprzedażową i serwisową HKL jest wiodącym partnerem dla przemysłu, rzemiosła, zakładów komunalnych i budowlanych. Przy pomocy ponad 140 oddziałów w Niemczech, Austrii i Polsce, ponad 1200 pracowników i floty powyżej 45 000 maszyn i urządzeń wynajmowych zawsze jesteśmy blisko klienta i gwarantujemy szybki serwis na miejscu.

Centrala HKL w HamburguW parku wynajmu oferowane są wyłącznie wysokiej jakości maszyny wiodących producentów. Przy wprowadzaniu maszyn do floty, decydujące jest wieloletnie pozytywne doświadczenie z pracą z danym produktem, jego jakość i niezawodność. Aby móc zaspokoić każde zapotrzebowanie na maszynę w każdym miejscu, nasza oferta jest ciągle rozbudowywana i modernizowana. Tylko w maszyny nowe zainwestowano w roku 2014 70 mln EUR – między innymi w koparki kompaktowe, minikoparki, ładowarki kołowe, walce, kompresory, samochody służące do transportu, generatory, maszyny teleskopowe i systemy przestrzenne.

Oprócz tego HKL oferuje obszerny program sprzedaży nowych i używanych maszyn budowlanych wiodących producentów takich jak Kramer, Kubota, New Holland, Bomag, czy Tracto-Technik. HKL świadczy również szeroki zakres usług serwisowych, kompleksowe naprawy, i remonty maszyn budowlanych oraz sprzedaż części zamiennych, w oddziałach i w internecie pod adresem czesci-online.com. HKL rozwija się w sensie handlowym i technicznym. Jako wiodąca firma oferuje swoim pracownikom pewne stanowiska pracy z perspektywami rozwoju.