Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Informacje o firmie HKL Baumaschinen

HKL BAUMASCHINEN jest największą wynajmującą firmą w Niemczech, posiadająca swoje oddziały również Austrii i Polsce.

W ofercie ma maszyny i urządzenia budowlane oraz kontenery i ogrodzenia. Ta rodzinna firma osiąga obrót 280 mln EUR. Ze swoją ofertą wynajmową, sprzedażową i serwisową HKL jest wiodącym partnerem dla przemysłu, rzemiosła, zakładów komunalnych i budowlanych. Przy pomocy ponad 140 oddziałów w Niemczech, Austrii i Polsce, ponad 1200 pracowników i floty powyżej 45 000 maszyn i urządzeń wynajmowych zawsze jesteśmy blisko klienta i gwarantujemy szybki serwis na miejscu.

Centrala HKL w HamburguW parku wynajmu oferowane są wyłącznie wysokiej jakości maszyny wiodących producentów. Przy wprowadzaniu maszyn do floty, decydujące jest wieloletnie pozytywne doświadczenie z pracą z danym produktem, jego jakość i niezawodność. Aby móc zaspokoić każde zapotrzebowanie na maszynę w każdym miejscu, nasza oferta jest ciągle rozbudowywana i modernizowana. Tylko w maszyny nowe zainwestowano w roku 2014 70 mln EUR – między innymi w koparki kompaktowe, minikoparki, ładowarki kołowe, walce, kompresory, samochody służące do transportu, generatory, maszyny teleskopowe i systemy przestrzenne.

Oprócz tego HKL oferuje obszerny program sprzedaży nowych i używanych maszyn budowlanych wiodących producentów takich jak Kramer, Kubota, New Holland, Bomag, czy Tracto-Technik. HKL świadczy również szeroki zakres usług serwisowych, kompleksowe naprawy, i remonty maszyn budowlanych oraz sprzedaż części zamiennych, w oddziałach i w internecie pod adresem czesci-online.com. HKL rozwija się w sensie handlowym i technicznym. Jako wiodąca firma oferuje swoim pracownikom pewne stanowiska pracy z perspektywami rozwoju.