Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Kontenery

Prowadzenie prac budowlanych związane jest z udostępnieniem odpowiedniego miejsca dla pracowników, w którym mogą zostawić swoje rzeczy w trakcie pracy czy odpocząć podczas przerwy. W tym celu na placu budowy stawia się kontenery biurowe, w których można urządzić przestrzeń dla pracujących przy powstawaniu nowej inwestycji. Nasza firma prowadzi wynajem kontenerów biurowych, dostosowanych do najwyższych wymagań i standardów. Proponujemy kontenery na wynajem w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Jednak to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom.

Wynajem kontenerów prowadzimy nie tylko dla branży budowlanej, ale także dla każdej firmy, która w swojej działalności potrzebuje miejsca w typie magazynu. Kontenery magazynowe, jakie znajdują się w naszej ofercie pozwalają na komfortowe przechowywanie różnego typu rzeczy i materiałów. Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji, stanowią bezpieczne miejsce, które doceni każdy użytkownik. Wynajem kontenerów magazynowych to tańsza i korzystniejsza alternatywa dla kupna czy najmu magazynów murowanych.

Kontenery na wynajem

Podczas prac budowlanych niezbędne są dodatkowe przestrzenie dla pracowników, jakimi są kontenery biurowe. Firma HKL oferuje korzystny wynajem kontenerów biurowych wysokiej jakości, które są zoptymalizowane pod kątem obowiązujących standardów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której posiadamy też ustandaryzowane kontenery magazynowe na wynajem.

Proponujemy kontenery biurowe i kontenery magazynowe

Aby prace na budowie przebiegały sprawnie i bez komplikacji, ważna jest odpowiednia logistyka – zarówno w kontekście pracowników, jak i wykorzystywanego sprzętu i materiałów. Dlatego oferujemy wynajem kontenerów biurowych, które są doskonałą przestrzenią dla pracowników, pozwalającą im na chwilę odpoczynku w godzinach pracy na terenie inwestycji oraz pozostawienie swoich rzeczy w bezpiecznym miejscu.

Jednym z elementów naszej oferty jest też wynajem kontenerów magazynowych. Mogą one zostać zastosowane zarówno na budowach, jak i w firmach, które wykorzystują kontenery magazynowe jako dodatkową przestrzeń, pełniącą rolę magazynu. Solidna konstrukcja oparta na dobrej jakości materiałach gwarantuje komfort przechowywania niezbędnych sprzętów, materiałów i narzędzi. Kontenery na wynajem to doskonała alternatywa dla ich zakupu, który mógłby okazać się dodatkowym, obciążającym i w efekcie także zbędnym kosztem.

Jak wynająć kontenery?

W celu wynajęcia kontenerów biurowych lub magazynowych skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza. Znajdziesz go klikając w przycisk „Zapytaj o wynajem”. W przypadku dodatkowych pytań możesz też skorzystać z naszej infolinii.

 

Kontener biurowy

Kontener biurowy
  • Szerokość [mm]: 2435
  • Długość [mm]: 6055
  • Wysokość [mm]: 2800

Kontener magazynowy

Kontener magazynowy
  • Szerokość [mm]: 2438
  • Długość [mm]: 6058
  • Wysokość [mm]: 2591