Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajem kontenerów biurowych i magazynowych

Prowadzenie prac budowlanych związane jest z udostępnieniem odpowiedniego miejsca dla pracowników, w którym mogą zostawić swoje rzeczy w trakcie pracy czy odpocząć podczas przerwy. W tym celu na placu budowy stawia się kontenery biurowe, w których można urządzić przestrzeń dla pracujących przy powstawaniu nowej inwestycji. Nasza firma prowadzi wynajem kontenerów biurowych, dostosowanych do najwyższych wymagań i standardów. Proponujemy kontenery na wynajem w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Jednak to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym klientom.

Wynajem kontenerów prowadzimy nie tylko dla branży budowlanej, ale także dla każdej firmy, która w swojej działalności potrzebuje miejsca w typie magazynu. Kontenery magazynowe, jakie znajdują się w naszej ofercie pozwalają na komfortowe przechowywanie różnego typu rzeczy i materiałów. Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji, stanowią bezpieczne miejsce, które doceni każdy użytkownik. Wynajem kontenerów magazynowych to tańsza i korzystniejsza alternatywa dla kupna czy najmu magazynów murowanych.

Kontener biurowy

Kontener biurowy
  • Szerokość [mm]: 2435
  • Długość [mm]: 6055
  • Wysokość [mm]: 2800

Kontener magazynowy

Kontener magazynowy
  • Szerokość [mm]: 2438
  • Długość [mm]: 6058
  • Wysokość [mm]: 2591