Sprzedaż w HKL

HKL oferuje Państwu maszyny używane, w dobrym stanie, z parku wynajmu. Jako przedstawiciel wielu znanych producentów, takich jak Kubota, Kramer, New Holland, Bomag, Tracto-Technik oferujemy także nowoczesne nowe maszyny po korzystnych cenach. Wykorzystajcie Państwo kompetencję i doświadczenie HKL także przy zakupie maszyn!

HKL Kontakt

Infolinia: 61 333 222 1

Za pomocą naszej infolinii szybko połączysz się z najbliższym oddziałem HKL.

HKL Transport

Transport

Dowieziemy maszyny i urządzenia tam, gdzie Państwo je potrzebujecie!

Używane maszyny budowlane

W firmie HKL macie Państwo możliwość zakupu sprawdzonych i gotowych do pracy maszyn używanych w bardzo dobrym stanie.

98 procent maszyn używanych przeznaczonych do sprzedaży pochodzi z własnego parku HKL w Polsce lub Niemczech. Maszyny były przez nas serwisowane, konserwowane i sprawdzane. Klient znajdzie u nas cały wachlarz produktów.

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz bezpośredniego kontaktu z nasza firmą. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Nowe maszyny budowlane

HKL jest od wielu lat przedstawicielem wielu wiodących producentów i dysponuje ogromnym zasobem maszyn nowych do budowy dróg, budownictwa naziemnego i podziemnego, ogrodnictwa i gmin.

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze maszyn odpowiadających w pełni Państwa oczekiwaniom. Nasza oferta będzie najbardziej korzystna i sensowna. HKL prowadzi sprzedaż maszyn nowych we wszystkich swoich oddziałach na terenie Polski, Niemiec i Austrii.