Sprzedaż maszyn budowlanych nowych i używanych: koparek, koparko-ładowarek, minikoparek, ładowarek - HKL BAUMASCHINEN Polska Wynajem Sprzedaż Serwis Maszyn Budowlanych

Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Sprzedaż maszyn budowlanych

HKL oferuje Państwu maszyny używane, w dobrym stanie, z parku wynajmu. Jako przedstawiciel wielu znanych producentów, takich jak Kubota, Kramer, New Holland, Bomag, Tracto-Technik oferujemy także nowoczesne nowe maszyny po korzystnych cenach. Wykorzystajcie Państwo kompetencję i doświadczenie HKL także przy zakupie maszyn!

HKL Kontakt

Infolinia: 61 333 222 1

Za pomocą naszej infolinii szybko połączysz się z najbliższym oddziałem HKL.

HKL Transport

Transport

Dowieziemy maszyny i urządzenia tam, gdzie Państwo je potrzebujecie!

Używane maszyny budowlane

W firmie HKL macie Państwo możliwość zakupu sprawdzonych i gotowych do pracy maszyn używanych w bardzo dobrym stanie.

98 procent maszyn używanych przeznaczonych do sprzedaży pochodzi z własnego parku HKL w Polsce lub Niemczech. Maszyny były przez nas serwisowane, konserwowane i sprawdzane. Klient znajdzie u nas cały wachlarz produktów.

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz bezpośredniego kontaktu z nasza firmą. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Nowe maszyny budowlane

HKL jest od wielu lat przedstawicielem wielu wiodących producentów i dysponuje ogromnym zasobem maszyn nowych do budowy dróg, budownictwa naziemnego i podziemnego, ogrodnictwa i gmin.

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze maszyn odpowiadających w pełni Państwa oczekiwaniom. Nasza oferta będzie najbardziej korzystna i sensowna. HKL prowadzi sprzedaż maszyn nowych we wszystkich swoich oddziałach na terenie Polski, Niemiec i Austrii.