Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Maszyny budowlane nowe

HKL to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostarczania najnowocześniejszych maszyn budowlanych. Świadczymy usługi wynajmu oraz sprzedaży maszyn budowlanych. Od lat jesteśmy dumnym przedstawicielem marek uznanych producentów. Posiadamy 140 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Reprezentujemy najlepszych producentów maszyn budowlanych na świecie, między innymi Kramer, Kubota, Bomag i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z oferty niezawodnych i trwałych nowych maszyn budowlanych. Oferujemy różne modele maszyn budowlanych:

  • ładowarki kołowe,
  • koparki gąsienicowe,
  • ładowarki teleskopowe,
  • zagęszczarki,
  • walce,
  • maszyny przeciskowe.

Nowe maszyny budowlane od HKL – najwyższa jakość za rozsądną cenę

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie dostarczania najlepszych rozwiązań maszynowych dla przemysłu budowlanego, rolnictwa, górnictwa itd. pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę sprzedaży nowych maszyn budowlanych w przystępnych cenach. Służymy pomocą przy wyborze i dostosowaniu urządzeń do Państwa potrzeb i oczekiwań. Oferujemy Państwu najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie maszyn budowlanych. Nowe maszyny to spory wydatek, jednak mamy pewność, że te z naszej oferty przez lata będą skutecznie i ekonomicznie służyły Państwu w pracy.

Sprzedaż maszyn budowlanych i serwis najwyższej jakości

HKL to już 25 lat doświadczenia w zakresie dostarczania używanych i nowych maszyn budowlanych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Wyspecjalizowana kadra, ogromny park maszynowy, organizacja transportu maszyn w dowolne miejsce, a także profesjonalny serwis maszyn nowych i używanych pozwala na zapewnienie Państwu najlepszej obsługi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszych nowych maszyn budowlanych, doskonale dopasowanych do potrzeb Państwa inwestycji.

Ogromny wybór to jeden z naszych atutów, który niezmiennie sytuuje nas na pozycji lidera. Jeżeli dodać do tego profesjonalną obsługę Klientów i znajomość trendów w branży, nie należy się dziwić, iż w dziedzinie takiej jak sprzedaż maszyn budowlanych zdecydowanie wyprzedzamy konkurencję. Dostosowując się do potrzeb naszych aktualnych oraz przyszłych Klientów, proponujemy nie tylko nowe maszyny budowlane, ale także używany sprzęt od renomowanych marek. Wszystkie urządzenia przechodzą przegląd techniczny, dzięki czemu ich jakość i żywotność są niekwestionowane. Dba o to profesjonalny serwis maszyn budowlanych. W przypadku wystąpienia awarii naprawiamy usterki szybko i skutecznie. HKL to marka, którą cenią firmy budowlane i inżynieryjne w całej Polsce. Przez lata działalności daliśmy się bowiem poznać od najlepszej strony. Jeżeli zatem szukają Państwo sprzętu do prac budowlanych, hydraulicznych, ziemnych itp., oferujemy używane oraz nowe maszyny budowlane na preferencyjnych warunkach.

Doświadczenie budowane przez lata pozwoliło nam stworzyć wyjątkową ofertę urządzeń nowych opartych na renomowanych producentach maszyn budowlanych. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze maszyn odpowiadających w pełni Państwa oczekiwaniom. Nasza oferta będzie najbardziej korzystna i sensowna.