Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych

Zakup maszyn budowlanych to ogromny wydatek dla każdego przedsiębiorstwa. Szczególnie w przypadku, gdy nie są one wykorzystywane na stałe, a jedynie sporadycznie. Mamy jednak dla Państwa doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu obniżą Państwo koszty, a do dyspozycji otrzymają nowoczesny, sprawdzony i bezpieczny sprzęt. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu maszyn budowlanych. Oferujemy najnowsze maszyny budowlane, m.in. New Holland, Komatsu, Atlas, Kubota, Bomag, Terex czy Yanmar. Na naszych stronach znajdą Państwo sprzęt odpowiadający najbardziej wymagającym. Oferta zawiera szeroki zakres pojazdów do wszelkiego rodzaju zastosowań, w tym specjalistycznych.

Wynajmuj maszyny budowlane z HKL

HKL jest doświadczoną firmą świadczącą usługi wynajmu maszyn budowlanych na terenie Austrii, Niemiec i Polski. Jako sprawdzony partner biznesowy oferujemy nowoczesny, w pełni sprawny, systematycznie serwisowany sprzęt budowlany najlepszych światowych marek. Wśród wydajnych maszyn budowlanych w naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • koparki gąsienicowe i kołowe,
  • ładowarki kołowe,
  • koparko-ładowarki,
  • walce.

Współpraca z HKL w zakresie najmu to gwarancja doskonałego sprzętu i ograniczenia kosztów. Nie musisz już martwić się zakupem, serwisem, czy naprawami. Maszyny budowlane od HKL pozwolą skutecznie przeprowadzić inwestycję, bez konieczności ponoszenia ogromnych nakładów na zakup i konserwację ciężkiego sprzętu. Naszym Klientom oferujemy standardowe formalności. Z HKL wynajem maszyn budowlanych jest prosty i szybki. Współpraca z nami to możliwość efektywnego zarządzania parkiem maszynowym niezależnie od miejsca, gdzie wykonujesz inwestycję. Korzystasz ze sprzętu tylko wtedy, gdy jest on potrzebny a jeśli prowadzisz budowę z dala od swojej firmy, wynajmij go w najbliższym oddziale HKL. Przygotowaliśmy ofertę dla praktycznie każdej branży, zatem jeśli posiadasz jakiekolwiek, nawet bardzo specjalistyczne wymagania, skontaktuj się z nami. Z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie maszyn budowlanych. Skorzystaj już dziś z naszej oferty.