Wynajem maszyn i urządzeń budowlanych - HKL BAUMASCHINEN Polska Wynajem Sprzedaż Serwis Maszyn Budowlanych

Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajmuj maszyny w HKL

W naszej ofercie wynajmowej znajdziecie Państwo olbrzymi wybór maszyn i urządzeń budowlanych. Chcecie Państwo wynająć na krótko płytę wibracyjną albo koparką gąsienicową czy też może jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem? W HKL Baumaschinen znajdziecie nowoczesne i cenione maszyny budowlane wiodących producentów.

HKL Kontakt

Infolinia: 61 333 222 1

Za pomocą naszej infolinii szybko połączysz się z najbliższym oddziałem HKL.

HKL Transport

Transport

Dowieziemy maszyny i urządzenia tam, gdzie Państwo je potrzebujecie!

Potrzebujecie Państwo szybko maszyny zastępczej?
HKL BAUMASCHINEN oferuje w krótkim czasie odpowiednią maszynę na wynajem.

W naszym parku wynajmowym znajdziecie Państwo ponad 45 000 maszyn i urządzeń w ponad 140 centrach w Niemczech, Austrii oraz Polsce. Jedno z nich na pewno znajduje się niedaleko. Wszystkie nasze stacje wynajmowe leżą blisko węzłów komunikacyjnych, mają dobry dojazd, dysponują warsztatami przygotowującymi maszyny do pracy, a na życzenie świadczą usługi transportowe.

Znamy Twoje potrzeby, działamy na polskim rynku już od 20 lat!

SIEĆ ODDZIAŁÓW – DLA PEŁNEJ OBSŁUGI

Sieć oddziaów firmy HKL

W naszych oddziałach znajdziecie Państwo zawsze odpowiednią maszynę spełniającą wymogi Waszych indywidualnych projektów. Nowoczesne oddziały są doskonale wyposażone i dysponują całym wachlarzem najnowszych maszyn budowlanych znanych producentów.

45 000 MASZYN WYNAJMOWYCH – NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Wynajmowane maszyny w firmie HKL

Park wynajmowy HKL oferuje maszyny budowlane takie jak koparki, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, płyty zagęszczające, a także urządzenia budowlane takie jak sprężarki, agregaty prądotwórcze, szalunki, pompy do odwodnień, ponadto kontenery, ogrodzenia, przecinarki i frezarki oraz elektronarzędzia. W ofercie znajduje się też szeroki wybór osprzętów, w które można doposażyć wypożyczane maszyny, co zapewnia efektywniejszą pracę w docelowym zastosowaniu.

Bogata oferta wynajmowa gwarantuje odpowiedni sprzęt dla każdego przedsiębiorcy z branży budowlanej, komunalnej, wodno-kanalizacyjnej, drzewnej czy przetwórstwa odpadów.

Maszyny z HKL – jakość na najwyższym poziomie

MASZYNY Z HKL – JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

HKL rozwija się bez przerwy, podąża za nowymi trendami i aktualnymi potrzebami rynku. U nas znajdziecie najbardziej aktualne typy maszyn o najwyższej jakości.

Jako największa niemiecka firma wynajmująca oddajemy Państwu do dyspozycji tylko wypróbowane w praktyce i gotowe do pracy maszyny wiodących producentów m.in. New Holland, Kramer, Kubota, Bomag, CompAir, Atlas Copco. Nasi dysponenci chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniej maszyny.

Zadbane i konserwowane maszyny – nie ma ryzyka awarii

ZADBANE I KONSERWOWANE MASZYNY w firmie HKL

Nasze nowoczesne maszyny budowlane znajdują się w doskonałym stanie, są regularnie konserwowane i pielęgnowane. Bardzo chętnie wykonujemy też konserwację i naprawę maszyn klientów. Naprawy wykonywane są w naszych bogato wyposażonych warsztatach.

W przypadku awarii maszyny, możemy zagwarantować wymianę na inne urządzenie z puli naszych maszyn. Prace naprawcze i konserwacyjne wykonuje nasz zespół dysponujący samochodami serwisowymi, także na placu budowy. W ten sposób zachowany zostaje plan czasowy!

Szybki wynajem – dzięki przejrzystemu programowi komputerowemu

SZYBKI WYNAJEM maszyn w firmie HKL

Dzięki stosowaniu jednolitego programu komputerowego, w wszystkich oddziałach mamy wgląd w usługi serwisowe, zestawienie maszyn i zlecenia. Przy pomocy nadanemu Państwu numerowi klienta możecie Państwo szybko i prosto wynająć maszynę we wszystkich naszych oddziałach. Nowoczesna sieć komputerowa ułatwia proces wystawiania faktur i znajdywanie informacji na temat danego zlecenia.

Doradztwo – korzystamy z doświadczenia

DORADZTWO – KORZYSTAMY Z DOŚWIADCZENIA

Nasi wykwalifikowani doradcy służą w każdej chwili poradą w naszym oddziale lub bezpośrednio u Państwa.

Mamy ponad 25 letnie doświadczenie w wynajmie maszyn i najlepiej znamy potrzeby gospodarki budowlanej.

Godna zaufania logistyka – na państwa plac budowy

GODNA ZAUFANIA LOGISTYKA w firmie HKL

Przy pomocy nowoczesnych środków transportu dostarczymy szybko wybraną przez Państwo maszynę wynajmową z parku wynajmu na Państwa plac budowy. Wystarczy krótki telefon, a maszyna jest już w drodze do Państwa. Szczególnie praktyczne: dostarczymy maszynę także poza placem budowy.

Dodatkowe informacje dotyczące parku wynajmowego HKL:

  • Ubezpieczenie wynajmowanych maszyn – naturalnie HKL dla wszystkich maszyn wynajmowych oferuje ubezpieczenie, abyście Państwo byli zabezpieczeni.
  • Warunki wynajmu – pełny regulamin wynajmu dostępny jest tutaj.