Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajem HKL

W naszej ofercie wynajmowej znajdziecie Państwo olbrzymi wybór maszyn i urządzeń budowlanych. Chcecie Państwo wynająć na krótko płytę wibracyjną albo koparką gąsienicową czy też może jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem? W HKL Baumaschinen znajdziecie nowoczesne i cenione maszyny budowlane wiodących producentów.

HKL Kontakt

Infolinia: 61 333 222 1

Za pomocą naszej infolinii szybko połączysz się z najbliższym oddziałem HKL.

HKL Transport

Transport

Dowieziemy maszyny i urządzenia tam, gdzie Państwo je potrzebujecie!

Potrzebujecie Państwo szybko maszyny zastępczej?
HKL BAUMASCHINEN oferuje w krótkim czasie odpowiednią maszynę na wynajem.

W naszym parku wynajmowym znajdziecie Państwo ponad 45 000 maszyn i urządzeń w ponad 140 centrach w Niemczech, Austrii oraz Polsce. Jedno z nich na pewno znajduje się niedaleko. Wszystkie nasze stacje wynajmowe leżą blisko węzłów komunikacyjnych, mają dobry dojazd, dysponują warsztatami przygotowującymi maszyny do pracy, a na życzenie świadczą usługi transportowe.

Znamy Twoje potrzeby, działamy na polskim rynku już od 20 lat!

SIEĆ ODDZIAŁÓW – DLA PEŁNEJ OBSŁUGI

Sieć oddziaów firmy HKL

W naszych oddziałach znajdziecie Państwo zawsze odpowiednią maszynę spełniającą wymogi Waszych indywidualnych projektów. Nowoczesne oddziały są doskonale wyposażone i dysponują całym wachlarzem najnowszych maszyn budowlanych znanych producentów.

45 000 MASZYN WYNAJMOWYCH – NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Wynajmowane maszyny w firmie HKL

Park wynajmowy HKL oferuje maszyny budowlane takie jak koparki, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, płyty zagęszczające, a także urządzenia budowlane takie jak sprężarki, agregaty prądotwórcze, szalunki, pompy do odwodnień, ponadto kontenery, ogrodzenia, przecinarki i frezarki oraz elektronarzędzia. W ofercie znajduje się też szeroki wybór osprzętów, w które można doposażyć wypożyczane maszyny, co zapewnia efektywniejszą pracę w docelowym zastosowaniu.

Bogata oferta wynajmowa gwarantuje odpowiedni sprzęt dla każdego przedsiębiorcy z branży budowlanej, komunalnej, wodno-kanalizacyjnej, drzewnej czy przetwórstwa odpadów.

Maszyny z HKL – jakość na najwyższym poziomie

MASZYNY Z HKL – JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

HKL rozwija się bez przerwy, podąża za nowymi trendami i aktualnymi potrzebami rynku. U nas znajdziecie najbardziej aktualne typy maszyn o najwyższej jakości.

Jako największa niemiecka firma wynajmująca oddajemy Państwu do dyspozycji tylko wypróbowane w praktyce i gotowe do pracy maszyny wiodących producentów m.in. New Holland, Kramer, Kubota, Bomag, CompAir, Atlas Copco. Nasi dysponenci chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniej maszyny.

Zadbane i konserwowane maszyny – nie ma ryzyka awarii

ZADBANE I KONSERWOWANE MASZYNY w firmie HKL

Nasze nowoczesne maszyny budowlane znajdują się w doskonałym stanie, są regularnie konserwowane i pielęgnowane. Bardzo chętnie wykonujemy też konserwację i naprawę maszyn klientów. Naprawy wykonywane są w naszych bogato wyposażonych warsztatach.

W przypadku awarii maszyny, możemy zagwarantować wymianę na inne urządzenie z puli naszych maszyn. Prace naprawcze i konserwacyjne wykonuje nasz zespół dysponujący samochodami serwisowymi, także na placu budowy. W ten sposób zachowany zostaje plan czasowy!

Szybki wynajem – dzięki przejrzystemu programowi komputerowemu

SZYBKI WYNAJEM maszyn w firmie HKL

Dzięki stosowaniu jednolitego programu komputerowego, w wszystkich oddziałach mamy wgląd w usługi serwisowe, zestawienie maszyn i zlecenia. Przy pomocy nadanemu Państwu numerowi klienta możecie Państwo szybko i prosto wynająć maszynę we wszystkich naszych oddziałach. Nowoczesna sieć komputerowa ułatwia proces wystawiania faktur i znajdywanie informacji na temat danego zlecenia.

Doradztwo – korzystamy z doświadczenia

DORADZTWO – KORZYSTAMY Z DOŚWIADCZENIA

Nasi wykwalifikowani doradcy służą w każdej chwili poradą w naszym oddziale lub bezpośrednio u Państwa.

Mamy ponad 25 letnie doświadczenie w wynajmie maszyn i najlepiej znamy potrzeby gospodarki budowlanej.

Godna zaufania logistyka – na państwa plac budowy

GODNA ZAUFANIA LOGISTYKA w firmie HKL

Przy pomocy nowoczesnych środków transportu dostarczymy szybko wybraną przez Państwo maszynę wynajmową z parku wynajmu na Państwa plac budowy. Wystarczy krótki telefon, a maszyna jest już w drodze do Państwa. Szczególnie praktyczne: dostarczymy maszynę także poza placem budowy.

Dodatkowe informacje dotyczące parku wynajmowego HKL:

  • Ubezpieczenie wynajmowanych maszyn – naturalnie HKL dla wszystkich maszyn wynajmowych oferuje ubezpieczenie, abyście Państwo byli zabezpieczeni.
  • Warunki wynajmu – pełny regulamin wynajmu dostępny jest tutaj.