Serwis maszyn budowlanych i sprzedaż części zamiennych

Sukces firmy HKL opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych usług. Od ponad 20 lat, na polskim rynku, a od ponad 40 w Niemczech, wynajmujemy, sprzedajemy i serwisujemy maszyny oraz urządzenia budowlane, a także sprzedajemy części zamienne. Ze swoimi ponad 140 oddziałami w Niemczech i Austrii oraz Polsce jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie.

HKL Kontakt

Infolinia: 61 333 222 1

Za pomocą naszej infolinii szybko połączysz się z najbliższym oddziałem HKL.

HKL Kontakt

Napisz do nas!

Za pomocą formularza kontaktowego, można łatwo się z nami skontaktować.

Nasz serwis maszyn KUBOTA, KRAMER, MERLO, NEUSON, NEW HOLLAND, BOMAG, YANMAR i innych marek zajmuje szczególne miejsce. To właśnie u nas znajdziecie Państwo profesjonalną obsługą i niezawodne zaopatrzenie w części zamienne, co sprawia, że nasze specjalistyczne usługi serwisowe nie mają sobie równych. Szybka reakcja, przeprowadzona analiza kosztów i skuteczna naprawa dają Państwu dodatkową pewność.

Dobrze wyposażone warsztaty i samochody serwisowe gwarantują płynną realizację Państwa projektów. Nasi wykwalifikowani mechanicy naprawiają maszyny klienta różnych producentów. Indywidualnie dopasowywane pakiety serwisowe gwarantują optymalną opiekę nad maszyną.

Diagnostyka usterki – mamy rozwiązanie

Diagnostyka usterki – mamy rozwiązanie

Nasz serwis archiwizuje wszystkie dokumenty związane z awariami maszyn oraz ich naprawami. Gdy znajdziemy przyczynę usterki, opracowujemy różne rozwiązania problemu, uwzględniając przy tym również opcję naprawy częściowej bądź zastosowania tańszych części zamiennych. Przed przystąpieniem do prac, przedstawiamy Państwu nasze sugestie wraz z kosztorysem.

NAPRAWA – NA NAS MOŻNA LICZYĆ

NAPRAWA – NA NAS MOŻNA LICZYĆ

Po postawieniu diagnozy, nasz serwis przystąpi do pracy najszybciej, jak to tylko możliwe. Może się to odbyć w naszym świetnie wyposażonym warsztacie, lecz zapewniamy również dojazd do klienta, np. na jego plac budowy. Zawsze jesteśmy optymalnie przygotowani do podjęcia naprawy, dzięki czemu czas przestoju skraca się do minimum. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy także serwisować maszyny poza sezonem bądź stopniowo.

KONSERWACJA i PRZEGLĄDY – TO PODSTAWA

KONSERWACJA i PRZEGLĄDY – TO PODSTAWA

W celu uniknięcia problemów i dodatkowych kosztów, warto regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji. HKL zapewnia Państwu kompleksowy serwis Neuson i innych wiodących marek, przy czym zawsze wykazujemy się precyzją, starannością i dbałością o zgodność z obowiązującymi regulacjami. Każdą konserwację realizujemy według wskazówek producenta, stosując oryginalne części zamienne w ściśle ustalonych cenach.

PIELĘGNACJA MASZYN – DODATKOWE USŁUGI ZAWARTE W CENIE

PIELĘGNACJA MASZYN – DODATKOWE USŁUGI ZAWARTE W CENIE

Ogromną wagę przykładamy do pielęgnacji maszyn, więc nasz warsztat zawsze utrzymany jest w czystości. Co więcej, po zakończeniu prac naprawczych od razu przystępujemy do mycia urządzeń. Zużyty przez nas olej oraz materiały eksploatacyjne poddane są recyklingowi, a Państwo otrzymują w pełni sprawną i wypielęgnowaną maszynę.

CZĘŚCI ZAMIENNE – MAMY PARĘ NA MAGAZYNIE

CZĘŚCI ZAMIENNE – MAMY PARĘ NA MAGAZYNIE

Jesteśmy także dystrybutorem części zamiennych, więc zdajemy sobie w pełni sprawę z tego, jak istotna jest redukcja czasu przestoju do absolutnego minimum. Prowadzimy serwis Bomag, Merlo, Kramer i innych popularnych marek, których części zawsze mamy w centrach dystrybucyjnych, dzięki czemu są one dla nas łatwo dostępne i błyskawicznie docierają na miejsce. Lokalizacje naszych magazynów wielkopowierzchniowych to Linz w Austrii oraz Pfullendorf i Heidelberg w Niemczech, więc przesyłkę otrzymujemy w ciągu 18-28 godzin od chwili złożenia zamówienia. Poza oryginałami, mają również Państwo możliwość wyboru ekonomicznego zamiennika. W celu przyspieszenia naprawy, części mogą zostać dowiezione przez kuriera od razu na Państwa plac budowy.

MOBILNOŚĆ I INFOLINIA – NIKT NIE JEST SZYBSZY OD NAS

MOBILNOŚĆ I INFOLINIA – NIKT NIE JEST SZYBSZY OD NAS

Niezależnie od Państwa lokalizacji, po połączeniu się z naszą infolinią 61 333 222 1, nastąpi automatyczne przekierowanie do najbliżej położonego oddziału lokalnego. Nieustannie utrzymujemy nasze pojazdy serwisowe w stanie pełnej gotowości, aby mogły natychmiast wyruszyć w drogę. Ponadto, zapewniamy naszym klientom maszynę zastępczą na czas usuwania usterki, wraz z transportem w wyjątkowo dogodnej formie.

SZKOLENIA i INNOWACJE – UCZYMY SIĘ DLA PAŃSTWA

SZKOLENIA i INNOWACJE – UCZYMY SIĘ DLA PAŃSTWA

Wciąż szkolimy naszych mechaników, aby zapoznawali się oni z techniką pomiarową oraz z najnowocześniejszymi sposobami diagnozy. Poza tym, każdy nasz pracownik ma możliwość kontaktu z ekspertem producenta.

umowy warsztatowe & obsługa flotowa – full service

umowy warsztatowe, obsługa flotowa – full service

Warto zaufać jednemu, sprawdzonemu partnerowi. HKL to renomowany serwis New Holland, Neuson oraz innych znanych marek, w którym mają Państwo możliwość zawierania indywidualnych umów warsztatowych. Co więcej, zapewniamy całkowitą obsługę floty, gwarantując konserwację na najwyższym poziomie oraz naprawę w korzystnej cenie.

KOMPETENCJA & NIEZALEŻNOŚĆ – NIKT NAM NIE MOŻE TUTAJ NIC ZARZUCIĆ

KOMPETENCJA I NIEZALEŻNOŚĆ – NIKT NAM NIE MOŻE TUTAJ NIC ZARZUCIĆ

Zachęcamy do skorzystania z naszej niezależności oraz niebywale bogatego doświadczenia w branży. Każdego dnia dbamy o wypożyczane urządzenia oraz maszyny, aby nie sprawiały żadnych problemów. Nie jesteśmy zależni od żadnego producenta, dlatego prowadzimy serwis Kramer, Yanmar, Neuson oraz pozostałych znanych marek. Tworzymy w pełni kompetentny zespół, który już od 40 lat w Niemczech i od 20 lat w Polsce, zapewnia swoim klientom optymalnie dostosowane do ich potrzeb usługi serwisowe.