Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparko-Ładowarki na wynajem Case

Nasza firma HKL proponuje Państwu wynajem wielofunkcyjnych maszyn budowlanych najlepszych marek. W ofercie znaleźć można pochodzące od amerykańskiego producenta Koparko-ładowarki Case. Przedsiębiorstwo Case istnieje na rynku maszyn budowlanych oraz rolniczych od ponad 100 lat. Podczas swojej działalności firma zawsze wyznaczała nowe trendy i wprowadzała, zaawansowane pod względem technologicznym udoskonalenia. Dzięki temu marka ta zdobyła uznanie operatorów na całym świecie. Koparko-ładowarki Case charakteryzują się bardzo dużą zwrotnością oraz precyzyjną pracą. Są to maszyny wielozadaniowe, więc sprawdzą się podczas wykonywania różnorodnych działań prowadzonych na placach budowy czy w gospodarstwach rolniczych. Ich niepodważalną zaletą jest ogromna wydajność, przy jednoczesnej energooszczędności. Koparko-ładowarki Case generują niewielkie koszty związane z ich eksploatacją. Ponadto użytkownicy cenią sobie bardzo praktycznie urządzoną oraz wygodną kabinę.


Koparko-ładowarki Case – wynajem? To się opłaca!

Wynajem maszyn budowlanych czy rolniczych, to doskonała alternatywa dla kupowania nowych pojazdów. Przedsiębiorcy decydujący się na to rozwiązanie, nie muszą ponosić kosztów związanych z inwestycją w drogi sprzęt, a także z jego późniejszymi konserwacjami oraz naprawami. W HKL płaci się wyłącznie za eksploatację oraz czas wypożyczenia. Koparko-ładowarki Case dostępne są w oddziałach znajdujących się na terenie całej Polski. Gwarantujemy przejrzyste i bardzo korzystne warunki wynajmu i możliwość szybkiego skorzystania z pojazdu. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz ustalamy okres wypożyczenia, który jest dostosowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz zadań, które ma ono do zrealizowania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia dostępności koparko-ładowarki Case, doboru odpowiedniej maszyny do planowanych działań oraz uzgodnienia terminu najmu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie podczas całego procesu zamawiania oraz korzystania z maszyny.

 

Case 580ST

Case 580ST
 
  • Moc silnika [kW]: 72
  • Pojemność Silnika [l]: 3,4
  • Pojemność łyżki [m3]: 1,0
  • Maks. głębokość kopania [m]: 5,43
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 6,24