Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części Wacker Neuson

W kompleksowej ofercie naszej firmy znaleźć można specjalistyczne maszyny budowlane marki Wacker Neuson oraz części do różnych typów pojazdów niemieckiego producenta. Z myślą o przedsiębiorstwach potrzebujących naprawić niedziałający sprzęt, stworzyliśmy intuicyjny system zamawiania podzespołów oraz szybki sposób dostaw. Dzięki temu czas przestojów może zostać znacząco skrócony. Elektroniczny katalog umożliwia Państwu, przy pomocy wpisania numeru serii pojazdu, bezproblemowe odnalezienie elementów od koparek czy wozideł marki Wacker Neuson. Części zamawia się w specjalnym systemie, w którym widnieją informacje na temat dostępności oraz cen. Zamówione podzespoły można odebrać w jednym z naszych oddziałów.

W HKL gwarantujemy najwyższe standardy obsługi klientów. Nasi doradcy pomagają w wyborze najlepszego rozwiązania oraz przeprowadzają przez cały proces zakupu. Maszyny Wacker Neuson i części dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!