Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Młoty hydrauliczne na wynajem Atlas Copco

W oddziałach firmy HKL, które rozmieszczone są na terenie całej Polski, można wynająć doskonałej jakości, w pełni profesjonalne młoty hydrauliczne Atlas Copco. Możliwość ta powstała w odpowiedzi na oczekiwania osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, które chcą skorzystać ze specjalistycznych urządzeń budowlanych tylko raz na jakiś czas. Młoty hydrauliczne Atlas Copco idealnie sprawdzają się podczas wykonywania wielu prac remontowych. Mają bardzo dużą moc, która pozwala na przebijanie ścian oraz kucie w powierzchniach betonowych oraz posadzkach.

Wypożyczając urządzenia budowlane unika się dużych kosztów związanych z ich zakupem. W HKL oferujemy bardzo korzystne oraz jasne warunki najmu na indywidualnie ustalony okres. Proponujemy różnego rodzaju młoty hydrauliczne Atlas Copco, a każdy z nich dostosowany jest do innych potrzeb. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze optymalnego urządzenia, które będzie dopasowane pod względem technicznym do planowanych działań. Zapraszamy do kontaktu!

Niezawodny sprzęt w pełni dopasowany do potrzeb

Mimo, że nie należą do najpopularniejszych sprzętów, to bardzo często użytkowane są podczas różnego rodzaju prac budowlanych. Młoty hydrauliczne Atlas Copoco do działania wykorzystują energię ciśnienia, która pozwala na usuwanie różnego rodzaju nawierzchni, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w pracach wydobywczych i wyburzeniowych.

Młot hydrauliczny - wynajem

Jeśli na co dzień używasz wielu innych maszyn, a te wyburzeniowe stosujesz sporadycznie, to doskonałą alternatywą dla kupna będzie wynajem. Nasza firma HKL oferuje sprawdzone sprzęty, które charakteryzuje wydajna i praktycznie bezawaryjna praca. Młot Atlas Copoco umożliwia efektywną pracę w każdych warunkach. Koszt wynajmu zależy od rodzaju i parametrów danego urządzenia.

Młoty hydrauliczne Atlas Copco - cena wynajmu

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało Cię wypożyczenie takiego sprzętu, wypełnij dostępny na naszej stronie internetowej formularz. Uwzględnij w nim rodzaj urządzenia, a także czas na jakie chcesz je wypożyczyć, a my podamy Ci szczegółowy kosztorys. W ten sposób samodzielnie możesz podjąć decyzję czy skorzystasz z zaproponowanej oferty, czy nie. Klientów zainteresowanych produktami Atlas Copoco zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Atlas Copco SB102

Atlas Copco SB102
 
  • Ciężar: 87 kg
  • Częstotliwość: 720-2280 1/min
  • Przepływ oleju: 16-42 l/min
  • Ciśnienie: 100-150 bar

 
 
 
 
 
 
 

Atlas Copco SB452

Atlas Copco SB452
 
  • Ciężar: 441 kg
  • Częstotliwość: 540-1260 1/min
  • Przepływ oleju: 55-105 l/min
  • Ciśnienie: 100-150 bar