Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Sprężarki powietrza na wynajem Atlas Copco

Z myślą o najbardziej wymagających klientach proponujemy najwyższej jakości sprężarki powietrza Atlas Copco, które można wypożyczyć w jednym z oddziałów firmy HKL. Oferujemy zadbany i nowoczesny sprzęt, a jego wynajem jest szczególnie opłacalny wówczas, gdy chce się z niego skorzystać tylko raz na jakiś czas. Nie trzeba wtedy ponosić dużych kosztów związanych z kupnem, a także konserwacją czy naprawami. Sprężarki powietrza Atlas Copco pochodzą od solidnego szwedzkiego producenta, który stawia na wydajność oraz energooszczędność.

W HKL oferujemy wynajem sprzętu budowlanego na indywidualnie ustalany i dopasowany do potrzeb okres. Proponujemy klarowne warunki oraz korzystne ceny. Wszystkie nasze sprężarki powietrza Atlas Copco mogą być użytkowane w terenie zabudowanym, gdyż silnik oraz kompresor powietrza pracują cicho. Ponadto sprzęt jest mobilny i w łatwy sposób można go transportować, przymocowując go do samochodu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia terminu wynajmu.

 

 

Atlas Copco XAS 137

Atlas Copco XAS 137
 
  • Wydajność [m3/min]: 5,6
  • Ciśnienie robocze [atm]: 7
  • Waga [kg]: 1475
  • Moc [kW]: 52
  • Pojemność zbiornika paliwa [l]: 117