Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Sprężarki powietrza na wynajem Atlas Copco

Z myślą o najbardziej wymagających klientach proponujemy najwyższej jakości sprężarki powietrza Atlas Copco, które można wypożyczyć w jednym z oddziałów firmy HKL. Oferujemy zadbany i nowoczesny sprzęt, a jego wynajem jest szczególnie opłacalny wówczas, gdy chce się z niego skorzystać tylko raz na jakiś czas. Nie trzeba wtedy ponosić dużych kosztów związanych z kupnem, a także konserwacją czy naprawami. Sprężarki powietrza Atlas Copco pochodzą od solidnego szwedzkiego producenta, który stawia na wydajność oraz energooszczędność.

Sprężarki powietrza na wynajem dostępne są w korzystnych cenach – wypożyczenie sprzętu opłaci Ci się bardziej niż zakup nowej maszyny. Tym bardziej, że proponowane przez nas rozwiązania są niezawodne. Nie bez przyczyny pozyskujemy je od znakomitej szwedzkiej marki Atlas Copco, która znana jest z solidności. Naszym celem jest, aby zapewnić Klientom najlepsze dostępne rozwiązania oraz tym samym przyczynić się do poprawy jakości prac budowlanych. Sprężarki powietrza Atlas Copco spełniają to zadanie w 100%!

Atlas Copco – sprężarki powietrza na wynajem

Chcesz, aby proponowany przez nas sprzęt znalazł się na tymczasowym wyposażeniu Twojego przedsiębiorstwa? Skorzystaj z naszej oferty. Zadbamy o to, abyś otrzymał dokładnie taką maszynę, jaka potrzebna będzie do przeprowadzenia prac na budowie. Korzystna cena to nie jedyna zaleta takiego rozwiązania. Z nami możesz liczyć na minimum formalności oraz specjalistyczne doradztwo. Zdecyduj się na wynajem i zaoszczędź na kupnie tak zaawansowanego sprzętu.

W HKL oferujemy wynajem sprzętu budowlanego na indywidualnie ustalany i dopasowany do potrzeb okres. Proponujemy klarowne warunki oraz korzystne ceny. Wszystkie nasze sprężarki powietrza Atlas Copco mogą być użytkowane w terenie zabudowanym, gdyż silnik oraz kompresor powietrza pracują cicho. Ponadto sprzęt jest mobilny i w łatwy sposób można go transportować, przymocowując go do samochodu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia terminu wynajmu.

 

 

Atlas Copco XAS 137

Atlas Copco XAS 137
 
  • Wydajność [m3/min]: 5,6
  • Ciśnienie robocze [atm]: 7
  • Waga [kg]: 1475
  • Moc [kW]: 52
  • Pojemność zbiornika paliwa [l]: 117