Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparki kołowe na wynajem Atlas

W firmie HKL znajdą Państwo wysokiej jakości, niezawodne koparki kołowe Atlas oraz inne niezbędne na placu budowy maszyny na wynajem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw, które ze specjalistycznego sprzętu i pojazdów korzystają wyłącznie sporadycznie, stworzyliśmy usługę wypożyczenia. Warunki wynajmu są transparentne a dzięki rozmieszczeniu naszych oddziałów na terenie całej polski, możliwy jest on niemal od zaraz.

Koparki kołowe Atlas charakteryzują się wydajną i precyzyjną pracą, a także korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy zadbane oraz całkowicie sprawne maszyny. Dzięki wynajmowi nie trzeba wydawać sporej ilości pieniędzy na kupno, konserwację oraz naprawy. Koparki kołowe Atlas to niezwykle zwrotne oraz mobilne maszyny, które znakomicie sprawdzą się podczas realizacji wielu zadań. Operatorzy doceniają komfortowe warunki pracy, a także intuicyjne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy wesprą w wybraniu odpowiedniej koparki Atlas.

 

 

Atlas 140


Atlas 140
 
  • Masa [t]: 14,2
  • Moc silnika [kW]: 80
  • Głębokość kopania [m]: 4,9
  • Wysokość wyładunku [m]: 6,35
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 8,4