Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części Bomag

W HKL znaleźć można doskonałej jakości maszyny oraz urządzenia marki Bomag i części zamienne do różnych modeli tego sprzętu. Ofertę tę stworzyliśmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy chcą uniknąć długotrwałych przestojów w trakcie realizowanych zleceń. W naszych oddziałach, które są zlokalizowane na terenie całej Polski, można wynająć lub kupić zagęszczarki płytowe oraz walce Bomag. Części do nich stanowią uzupełnienie oferty, która jest kompleksowa. Dzięki nim, można wymienić zużyte oraz zniszczone elementy, aby dalej użytkować w efektywny sposób swoją maszynę.

Firmę HKL tworzą doświadczeni specjaliści. Ich rady pozwolą Państwu na wybranie i dopasowanie konkretnych podzespołów pasujących do danych modeli sprzętu Bomag. Części znaleźć można w elektronicznym katalogu oraz systemie zamówień, w którym zawarte są informacje o ich dostępności, a także cenie. Gwarantujemy szybki czas realizacji zleceń oraz przygotowanie produktu, który będzie czekał do odbioru w jednym z oddziałów.