Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części CompAir

W HKL oferujemy nie tylko znakomitej jakości, profesjonalne sprężarki powietrza Compair, ale także części przeznaczone do zastosowania w różnych urządzeniach oraz modelach tej marki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przestoje na placach budowy powinny być jak najkrótsze. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa elektroniczny katalog, w którym można z łatwością odnaleźć podzespoły do sprzętu Compair. Części bezproblemowo zamawia się w systemie, w którym widnieją również informacje o stanie magazynowym oraz cenach. Dodatkowo zapewniamy również kontakt z naszymi fachowcami, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązania, a także przeprowadzą przez cały proces zakupu.

Firma HKL to miejsce, w którym oferujemy najlepsze ceny za urządzenia Compair i części zamienne. Wymiana wysłużonych podzespołów lub zepsutych elementów sprawi, że sprężarka powietrza odzyska swoją dawną moc oraz wydajność. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.