Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części JCB

Przedsiębiorstwo HKL oferuje serwis maszyn budowlanych oraz rolniczych, a także agregatorów prądotwórczych brytyjskiej marki JCB oraz części zamienne, dzięki którym możliwa jest wymiana wysłużonych lub zniszczonych podzespołów. Zdajemy sobie sprawę, że na każdych placach budowy lub w gospodarstwach rolniczych długie przestoje nie są mile widziane. Z myślą o przedsiębiorstwach oraz rolnikach stworzyliśmy system, który pozwala na szybkie dostarczenie potrzebnych komponentów. W elektronicznym katalogu z łatwością można znaleźć podzespoły do maszyn i urządzeń marki JBC. Części zamawia się w panelu, w którym widnieją informacje zarówno o dostępności danego produktu, jak i cenach.

W HKL oferujemy atrakcyjne ceny za serwis pojazdów oraz sprzętu JBC i części. Ponadto nasi doradcy są fachowcami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę na temat budowy oraz sposobu funkcjonowania maszyn i mogą pomóc Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami!