Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części Komatsu

W bogatej ofercie naszej firmy możliwe jest nie tylko wypożyczenie lub nabycie profesjonalnych maszyn budowlanych Komatsu, ale również części zamiennych do różnych modeli pojazdów tej marki. Sprzedaż odbywa się za pomocą nowoczesnego katalogu elektronicznego i łatwego w obsłudze systemu zamówień. Wpisując numer seryjny danej maszyny mogą Państwo znaleźć podzespoły do koparek czy ładowarek Komatsu. Części dostarczane są do jednego z naszych oddziałów, które znajdują się w dogodnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Dodatkowo możliwy jest również kontakt z naszymi doradcami, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania maszyn i wspierają podczas dokonywania wyboru.

W HKL można liczyć na najwyższe standardy obsługi klientów, a także atrakcyjne ceny za maszyny Komatsu i części zamienne. Wymiana zużytych oraz zepsutych podzespołów dobroczynnie wpływa na żywotność koparek i ładowarek. Po naprawie lub konserwacji znów będą pracowały tak wydajnie jak dawniej.