Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części Merlo

W naszej firmie HKL znajdą Państwo profesjonalny serwis dla maszyn rolniczych i budowlanych Merlo oraz części do pojazdów tej marki. Doskonale wiemy, że przestoje na budowie albo w gospodarstwie rolniczym nigdy nie są czymś dobrym. Z tego względu opracowaliśmy specjalny system zamówień oraz dystrybucji, dzięki któremu komponenty dostarczamy w krótkim czasie. Oferujemy najróżniejsze podzespoły oraz elementy do ładowarek czy koparek Merlo. Części można znaleźć w elektronicznym katalogu a po zamówieniu odebrać je w jednym z naszych oddziałów, które rozlokowane są w różnych regionach Polski. Jako HKL stawiamy na najwyższe standardy obsługi klientów. Z tego względu zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami, którzy są fachowcami z zakresu budowy maszyn i pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań.

W HKL oferujemy doskonałe ceny za serwis pojazdów Merlo i części. Konserwacja oraz wymiana wysłużonych komponentów sprawia, że maszyna jest sprawna oraz wydajna jeszcze przez bardzo długi czas.