Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części New Holand

HKL to firma oferująca profesjonalne maszyny budowlane New Holland oraz części zamienne, które są przeznaczone do różnych modeli tej marki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw, które chcą zmniejszyć czas przestojów spowodowanych awariami, stworzyliśmy system dzięki któremu można błyskawicznie reagować. W elektronicznym katalogu, po wpisaniu numery seryjnego danego pojazdu, znaleźć można wszystkie podzespoły do maszyn New Holland. Części zamawia się w specjalnym panelu, w którym możliwe jest zdobycie informacji o dostępności oraz cenie. Dodatkowo istnieje również możliwość skontaktowania się z fachowcami pracującymi w HKL, którzy pomogą w doborze najlepszego elementu i rozwiązaniu problemu.

Maszyny Kramer i części można odebrać w jednym z oddziałów, które zlokalizowane są w dogodnych miejscach, na terenie całej Polski. Oferujemy konkurencyjne oraz bardzo korzystne ceny. Wymiana zużytych lub zepsutych podzespołów dobroczynnie wpływa na inne elementy oraz prawidłowe funkcjonowanie pojazdu przez długi czas.

New Holland - części zamienne w HKL

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych komponentów do wszelkiego rodzaju maszyn, takich jak m.in. koparki i koparko ładowarki. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzone magazyny w naszych oddziałach, a także w internecie – specjalnie zaprojektowanym systemie, który spełnia oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie markowe zamienniki (zarówno nowe, jak i używane) dostępne w sprzedaży oprócz wysokiej klasy wykonania wyróżnia konkurencyjna cena. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty. Na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment w coraz to nowsze i lepsze propozycje.

Oryginalne części do New Holland - używane i nowe

W sprzedaży znaleźć można wyłącznie wysokiej jakości oryginalne komponenty od renomowanych w branży producentów. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że zamówione u nas produkty są w pełni wydajne i bezpieczne. Wszystkie oferowane przez nas zarówno nowe, jak i używane części zamienne New Holland przechodzą rygorystyczne testy. W rezultacie spełniają one wszystkie niezbędne wymogi oraz standardy i z powodzeniem służą naszym Klientom przez bardzo długi czas. Amerykańska marka znana na całym świecie to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców.

Dlaczego warto wybrać oryginalne części do koparek New Holland?

Jako wiodący partner dla przemysłu, rzemiosła, a także zakładów budowlanych i komunalnych oferujemy wszystkim zainteresowanym sprzedaż części New Holland. Co wyróżnia oryginalne komponenty zamienne? Przede wszystkim większa wytrzymałość. Niestety podrabiane elementy koparek czy koparko ładowarek charakteryzują się niską jakością, natomiast nowe i używane markowe produkty dostępne w sprzedaży powstają z myślą o maszynach producenta. Dlatego również cechuje je zwiększona żywotność - oryginalne komponenty produkowane są z trwałych materiałów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W rezultacie proponowane przez nas zamienniki na sprzedaż zapewniają bezproblemowy serwis i naprawę, a także eksploatację maszyn.