Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części New Holand

HKL to firma oferująca profesjonalne maszyny budowlane New Holland oraz części zamienne, które są przeznaczone do różnych modeli tej marki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw, które chcą zmniejszyć czas przestojów spowodowanych awariami, stworzyliśmy system dzięki któremu można błyskawicznie reagować. W elektronicznym katalogu, po wpisaniu numery seryjnego danego pojazdu, znaleźć można wszystkie podzespoły do maszyn New Holland. Części zamawia się w specjalnym panelu, w którym możliwe jest zdobycie informacji o dostępności oraz cenie. Dodatkowo istnieje również możliwość skontaktowania się z fachowcami pracującymi w HKL, którzy pomogą w doborze najlepszego elementu i rozwiązaniu problemu.

Maszyny Kramer i części można odebrać w jednym z oddziałów, które zlokalizowane są w dogodnych miejscach, na terenie całej Polski. Oferujemy konkurencyjne oraz bardzo korzystne ceny. Wymiana zużytych lub zepsutych podzespołów dobroczynnie wpływa na inne elementy oraz prawidłowe funkcjonowanie pojazdu przez długi czas.