Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Części O&K

W ofercie nasze firmy HKL znajdą Państwo serwis maszyn budowlanych O&K oraz części do różnego typu pojazdów tej marki. Wiemy, jak ważne jest, aby przestoje na pacach budowy były jak najkrótsze. Z tego względu oferujemy szybką dostawę potrzebnych komponentów. W naszym katalogu elektronicznym można znaleźć najróżniejsze podzespoły do koparek czy ładowarek marki O&K. Części zamawia się w specjalnie stworzonym systemie, w którym widnieją wiadomości na temat cen oraz dostępności produktów. Następnie podzespoły będą w ciągu 18-28 godzin gotowe do odbioru w najbliżej zlokalizowanym oddziale.

HKL to miejsce, w którym oferujemy najlepsze ceny za serwis maszyn O&K i części. Odpowiednia konserwacja, a także wymiana zużytych, bądź zepsutych podzespołów dobroczynnie wpływa na długotrwałe oraz prawidłowe funkcjonowanie pojazdów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami, którzy posiadają dużą wiedzę z zakresu budowy maszyn i służą pomocą.