Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Agregaty prądotwórcze na wynajem Endress

W naszej firmie HKL umożliwiamy wynajęcie specjalistycznych urządzeń generujących prąd. Agregaty prądotwórcze Endress można wynająć w jednym z naszych wielu oddziałów. Endress jest cenionym na całym świecie, polskim producentem zaawansowanych technologicznie oraz wysokojakościowych generatorów prądu. Dzięki dużemu doświadczeniu i wielkiej wiedzy firma ta dostarcza bardzo wydajny oraz energooszczędny sprzęt. Agregaty prądotwórcze Endress to doskonałe rozwiązanie dla osób lub przedsiębiorstw, które doraźnie potrzebują niezależnego źródła prądu. Wynajem jest wówczas znacznie bardziej opłacalny od kupna nowych urządzeń.

Agregaty prądotwórcze Endress znakomicie sprawdzą się podczas plenerowych imprez czy w pracach remontowych na działkach lub placach budowy. To profesjonalne urządzenie generujące dużą moc. W HKL oferujemy przejrzyste i korzystne zasady wypożyczenia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu wybrania optymalnego generatora oraz ustalenia terminu wynajmu.

Generatory energii elektrycznej to uniwersalne maszyny, które znajdą zastosowanie w wielu przypadkach. Można podłączyć do nich różnorakie urządzenia budowlane i ogrodowe, sprzęt oświetleniowy, nagrzewnice, czy też elektronarzędzia o dużej mocy.

Agregaty prądotwórcze Endress - doskonały wybór

Świetne parametry techniczne to cecha charakterystyczna dla sprzętu firmy Endress. Agregaty prądotwórcze są wyposażone w czujnik poziomu oleju i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Modele z technologią DUPLEX umożliwiają utrzymanie stałego napięcia i stabilnej częstotliwości, dzięki czemu do urządzenia bez obaw można podłączać na przykład sprzęt elektroniczny.

Przenośne generatory na wynajem są zgodne z klasą ochrony IP 54, która zabezpiecza urządzenie przed drobinkami pyłu i wody. Spełniają też normy emisji spalin EURO Stage V. Ważną cechą, która wpływa na komfort użytkowania generatora, na pewno jest też znaczne zmniejszenie emisji hałasu. Producent zadbał również o wygodę przenoszenia urządzeń, wyposażając je w specjalne ramy, za które z łatwością można chwycić. Wszystko to sprawia, że niezależnie od miejsca, w którym będziemy z nich korzystać, wynajęte agregaty prądotwórcze Endress sprawdzą się znakomicie.

Wynajem agregatów prądotwórczych Endress

Jednorazowe wypożyczenie sprzętu generującego energię elektryczną jest rozwiązaniem bardzo korzystnym finansowo. Firma HKL proponuje zadowalające warunki cenowe wypożyczenia sprzętu, niezależnie od długości wynajmu. Więcej informacji można uzyskać, korzystając z naszego formularza kontaktowego.

 

Endress ESE 1006

Endress ESE 1006
 
  • Moc maksymalna [kVA/kW]: 13,9/11,1
  • Zbiornik paliwa [l]: 24
  • Zużycie paliwa [l/h]: 3,5
  • Ciężar [kg]: 175
  • Gniazda [V]: 230/400