Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Agregaty prądotwórcze na wynajem Endress

W naszej firmie HKL umożliwiamy wynajęcie specjalistycznych urządzeń generujących prąd. Agregaty prądotwórcze Endress można wynająć w jednym z naszych wielu oddziałów. Endress jest cenionym na całym świecie, polskim producentem zaawansowanych technologicznie oraz wysokojakościowych generatorów prądu. Dzięki dużemu doświadczeniu i wielkiej wiedzy firma ta dostarcza bardzo wydajny oraz energooszczędny sprzęt. Agregaty prądotwórcze Endress to doskonałe rozwiązanie dla osób lub przedsiębiorstw, które doraźnie potrzebują niezależnego źródła prądu. Wynajem jest wówczas znacznie bardziej opłacalny od kupna nowych urządzeń.

Agregaty prądotwórcze Endress znakomicie sprawdzą się podczas plenerowych imprez czy w pracach remontowych na działkach lub placach budowy. To profesjonalne urządzenie generujące dużą moc. W HKL oferujemy przejrzyste i korzystne zasady wypożyczenia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu wybrania optymalnego generatora oraz ustalenia terminu wynajmu.

 

Endress ESE 1006

Endress ESE 1006
 
  • Moc maksymalna [kVA/kW]: 13,9/11,1
  • Zbiornik paliwa [l]: 24
  • Zużycie paliwa [l/h]: 3,5
  • Ciężar [kg]: 175
  • Gniazda [V]: 230/400