Ładowarki kołowe Kramer 5075 i 5095 – nowości w ofercie wynajmu HKL Baumaschinen Polska - HKL BAUMASCHINEN Polska Wynajem Sprzedaż Serwis Maszyn Budowlanych

Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarki kołowe Kramer 5075 i 5095 – nowości w ofercie wynajmu HKL Baumaschinen Polska

Wiosna to dobry moment na zmiany, które nie ominęły także naszej firmy. Na szczęście są one wyłącznie pozytywne. W HKL Baumaschinen Polska postanowiliśmy wzbogacić nasz park maszyn na wynajem. Pojawiły się w nim dwie nowe, bardzo atrakcyjne propozycje. Są to ładowarki kołowe Kramer 5075 i 5095. Obie znakomicie odpowiadają na potrzeby firm zainteresowanych wynajmem maszyn budowlanych.

Niezawodność, łatwa obsługa, niskie koszty eksploatacji

Są to trzy kluczowe cechy, które sprawiają, że mamy do czynienia z maszynami wręcz stworzonymi dla rynku wynajmu. Ładowarki kołowe Kramer 5075 i 5095 prezentują wszystkie najważniejsze zalety maszyn tego producenta. Są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu nie ma znaczenia, czy operator wcześniej pracował na Kramerze. Niezawodność wynika z wysokiej jakości wykonania i prostoty konstrukcji, co przekłada się na mniejsze ryzyko wystąpienia awarii w okresie wynajmu.

Ładowarki wyróżniają się także bardzo niskimi kosztami eksploatacji, co jest przede wszystkim zasługą nowoczesnych silników Yanmar i Kohler. Warto podkreślić fakt, że producent nie zastosował w nich kłopotliwego układu oczyszczania spalin DOC, a pomimo to maszyny spełniają normy EU Stage IIIA (5075) i IIIB (5095).

Ładowarka kołowa Kramer 5075

Ta maszyna o masie 4100 kg posiada łyżkę o pojemności 0,75 m3 i jest napędzana silnikiem firmy Yanmar o mocy 35 kW. Ładowarka jest mistrzynią slalomu. Dzięki czterem kołom skrętnym bez problemu porusza się po ciasnych przestrzeniach. Sterowanie nią jest czystą przyjemnością. W maszynie zastosowano system automatycznej stabilizacji podnoszenia, którego zadaniem jest zminimalizowane nadmiernej utraty materiału. Dzięki temu praca postępuje szybciej, operator jest mniej zmęczony, a przedsiębiorca ponosi niższe koszty wynajmu.

Warto pochwalić kabinę, która jest wzorem ergonomii, zapewnia operatorowi świetną widoczność i bezproblemowe sterowanie maszyną. Wszystkie przyrządy są w zasięgu ręki, nie ma tutaj niepotrzebnych dodatków, które tylko zajmują miejsce. Sama kabina jest też znakomicie wyciszona.

Ładowarka kołowa Kramer 5095

Ładowarka osiąga masę 4800 kg i jest wyposażona w łyżkę o pojemności 0,95 m3. Do jej napędzania został zatrudniony silnik Kohler o mocy 55 kW. Maszyna wyróżnia się praktycznie całkowitą bezobsługowością.

Wysoka jakość wykonania, brak technologicznych „udziwnień”, prostota konstrukcji: to zwiastuje bezproblemową pracę w nawet najtrudniejszych warunkach. Oczywiście ta ładowarka nie posiada systemu oczyszczania spalin DOC.

Ładowarka posiada cztery koła skrętne gwarantujące kąt skrętu 2 x 40°. W ramach opcji można zwiększyć maksymalną prędkość jazdy do 30 km/h. W 5095 producent zastosował automatyczny stabilizator obciążenia, który tłumi drgania i nadmierne ruchy zespołu ładującego oraz samego ładunku.

Obie ładowarki są dostępne w ofercie wynajmu HKL Baumaschinen Polska. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Ładowarka Kołowa Kramer 5095
Ładowarka Kołowa Kramer 5095
Ładowarka Kołowa Kramer 5095
Ładowarka Kołowa Kramer 5095