Szukasz dobrego serwisu dla swoich maszyn budowlanych? Poznaj ofertę HKL Baumaschinen Polska

Najlepsza maszyna budowlana? Taka, która się nie psuje! Choć może się to wydawać tylko pobożnym życzeniem, to w rzeczywistości każdy właściciel ma wpływ na niezawodność swoich maszyn. Podstawą jest regularne serwisowanie sprzętu, ale nie byle gdzie, tylko w profesjonalnych serwisach specjalizujących się w naprawach bieżących i głównych maszyn. Przekonaj się, dlaczego korzystanie z usług serwisu HKL Baumaschinen Polska jest mądrą inwestycją.

Bardzo szeroka oferta

HKL Baumaschinen to jeden z największych w Europie dostawców maszyn budowlanych. Nasza firma zajmuje się także ich wynajmem i serwisem. Posiadamy ponad 140 oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski – nad Wisłą jesteśmy obecni od blisko 25 lat.

Dzięki dużemu doświadczeniu i znakomitemu zapleczu logistycznemu jesteśmy przygotowani do szybkiego realizowania zamówień i profesjonalnego serwisowania maszyn wielu producentów.

Części do wszystkich maszyn

HKL Baumaschinen Polska oferuje ogromny wybór części zamiennych do wielu wszystkich popularnych maszyn. Specjalizujemy się w sprzedaży części Kubota, części New Holland i części Kramer. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, dzięki czemu większość dostaw realizujemy w czasie od 18 do 28 godzin.

Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i zamienne czołowych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają szerokie możliwości w zakresie optymalizacji kosztu naprawy. Najważniejsza jest szybka i pewna dostawa podzespołów – dla wygody klientów części mogą zostać dostarczone bezpośrednio na plac budowy.

Magazyn części zamiennych HKL
Magazyn części zamiennych HKL

Pełna diagnostyka

Dobry serwis używanych maszyn budowlanych to taki, który oferuje kompleksową obsługę. Serwis HKL zajmuje się pełnym serwisem maszyn, w tym zaawansowaną diagnostyką. Dzięki bardzo nowoczesnemu sprzętowi i doświadczonym specjalistom jesteśmy w stanie wychwycić nawet najdrobniejszą usterkę, która w przyszłości mogłaby spowodować poważny problem na placu budowy. Nigdy nie działamy „na nos”, bo w przypadku nowoczesnych maszyn to się po prostu nie sprawdza.

Diagnostyka maszyn budowlanych
Diagnostyka maszyn budowlanych

Serwis na placu budowy

Transport zepsutej maszyny do serwisu bywa bardzo kłopotliwy i przede wszystkim kosztowny. Dlatego HKL Baumaschinen Polska oferuje usługę serwisu mobilnego. Po otrzymaniu wezwania wysyłamy na plac budowy jeden ze swoich busów serwisowych. Pojazdy są przystosowane do usuwania większości typowych usterek maszyn. Dotarcie do klienta zajmuje o wiele mniej czasu, niż zorganizowanie transportu maszyny.

Aby skorzystać z usługi mobilnego serwisu HKL wystarczy zadzwonić na infolinię pod numerem telefonu 61 333 222 1 – klient jest automatycznie kierowany do najbliższego oddziału serwisu.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na przerwanie robót, skorzystaj z oferty wynajmu maszyny zastępczej na czas trwania naprawy. Oferujemy odpłatny transport we wskazane miejsce. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo wygodne, ale też korzystne od strony finansowej. Kary umowne i utrata reputacji kosztują znacznie więcej.

Naprawa maszyn na placu budowy - mobilny serwis
Naprawa maszyn na placu budowy - mobilny serwis

Zadbamy o Twoją maszynę

HKL Baumaschinen Polska zapewnia serwis bieżący i okazjonalny praktycznie wszystkich maszyn, które są obecne na europejskim rynku. Naszą specjalizacją jest serwis maszyn Kubota, Kramer, New Holland, Yanmar, Bomag, Merlo i Wacker Neuson. Posiadamy bardzo rozbudowane zaplecze, które umożliwia nam objęcie serwisem całych flot maszyn klientów.

Każdy klient ma możliwość nawiązania z nami stałej współpracy warsztatowej, co jest nie tylko bardzo opłacalne, ale także gwarantuje wykonywanie okresowych przeglądów zgodnie z wymaganiami producenta.

Nasz serwis wyróżnia profesjonalne podejście do klienta. Maszyna wraca do właściciela zawsze w bardzo dobrym stanie, umyta, gotowa do pracy. Zużyte części podlegają utylizacji, aby chronić środowisko.

Wniosek? Jeśli masz dość eksperymentów i napraw, które nigdy nie są przeprowadzone do końca, skorzystaj z oferty serwisu HKL Baumaschinen Polska.

Hala serwisowa HKL
Hala serwisowa HKL