Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Grill, prezentacje sprzętu, owocne rozmowy. Za nami Dzień Klienta w HKL Baumaschinen Polska

Takie wydarzenia są dowodem na to, że o biznesie, problemach branży budowlanej i współpracy można rozmawiać nie tylko pod krawatem. 24 maja w poznańskiej siedzibie firmy HKL Baumaschinen Polska odbyła się kolejna już edycja Dnia Klienta. Kontrahenci tradycyjnie nie zawiedli i licznie wzięli udział w tej ważnej dla nas imprezie. Odwdzięczyliśmy się im wieloma atrakcjami i wartościowymi pokazami.

Wyjątkowa edycja Dnia Klienta

W tym roku nasza firma obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku. Dlatego w Dniu Klienta musiała towarzyszyć wyjątkowa oprawa. Nie zabrakło okolicznościowego tortu. Ważnym akcentem było również zasadzenie dwóch pamiątkowych dębów.

Ideą imprezy jest to, aby rozmawiać o biznesie (i nie tylko) w swobodnej atmosferze. Zadbaliśmy o to zapraszając gości do częstowania się grillem, pysznym żurkiem i domowym chlebem. Gdy wszyscy byli już najedzeni, mogliśmy przejść do części czysto rozrywkowej.

Przygotowaliśmy konkurencje, których nazwy bezpośrednio nawiązywały do cech przedsiębiorców współpracujących z HKL Baumaschinen Polska: Celność, Precyzja i Wytrwałość.

Ogromne zainteresowanie wzbudziła także gra pod roboczym tytułem „KUBB w HKL”. Dla niewtajemniczonych: KUBB to tzw. „Szachy Wikingów”. Gra polega na strąceniu króla po wyeliminowaniu jego obrońców. Nie spodziewaliśmy się aż takiego zaangażowania ze strony naszych gości!

Okazja do poznania naszej oferty

Goście, którzy wzięli udział w Dniu Klienta, mogli zapoznać się ze szczególnie polecanymi przez nas maszynami i osprzętem. Zaprezentowaliśmy kompaktowe ładowarki Kramer o sztywnej ramie i czterech kołach skrętnych. Są to maszyny o znakomitych właściwościach jezdnych, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów korzystających z oferty wynajmu.

Nie zabrakło prezentacji minikoparek Kubota, które naszym zdaniem oferują najlepszy stosunek ceny do jakości i możliwości roboczych. Do tego doszedł pokaz walców i sprzętu zagęszczającego firmy Bomag.

Uczestnicy Dnia Klienta byli bardzo zainteresowani ofertą kretów Tracto Technik. Te maszyny wyróżniają się możliwością pracy w dwóch taktach, a więc pozwalają umieszczać rury o średnicy zewnętrznej od fi 32 do fi 160 w trakcie wykonywania przecisku.

Zaprezentowaliśmy także możliwości sprężarek śrubowych powietrza i młotów pneumatycznych do kucia firmy Comp-Air. Wyjątkowy charakter miał pokaz agregatów prądotwórczych firmy Endress, które uratowały naszą imprezę w momencie wystąpienia awarii prądu.

Dzień Klienta w HKL Baumaschinen Polska był bardzo udany. Cieszy, że nasi kontrahenci tak chętnie biorą udział w organizowanych przez nas wydarzeniach. To zawsze jest doskonała okazja do tego, by swobodnie wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o kondycji branży budowlanej. Do zobaczenia już wkrótce!