Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Zakończyły się największe targi ogrodnicze w Polsce - Gardenia, które odbyły się w dniach 21-23.02.2019 w Poznaniu.

Impreza przyciągnęła ogromną rzeszę klientów, osób zwiedzających, wystawców, użytkowników ogrodów i pasjonatów zieleni.

Każdy, kto pojawił się na Targach mógł obejrzeć wystawę prezentującą maszyny i urządzenia wykorzystywane w ogrodnictwie, osprzęt oraz paletę ciekawych rozwiązań stosowanych w budowaniu i pielęgnacji ogrodów. Wystawcy oprócz modeli maszyn, zaprezentowali również osprzęt pomocny przy wykonywaniu prac w ogrodzie, a producenci roślin zaprezentowali swoje nowe odmiany roślin ozdobnych drzew, krzewów, bylin czy traw i ich ciekawe aranżacje oraz kompozycje utworzone z prezentowanych roślin.

Impreza jak zawsze okazała się udanym przedsięwzięciem w tej dziedzinie, o czym świadczyły tłumy zwiedzających każdego dnia.

Również nasza firma, HKL Baumaschinen Polska, wzięła w tej imprezie udział. I choć wystawialiśmy się po raz pierwszy, to Gardenia miło nas zaskoczyła zainteresowaniem wokół prezentowanych maszyn przez zwiedzających. Na naszym stoisku oprócz wystawionych maszyn, można było spotkać się i porozmawiać w miłej i spokojnej atmosferze zarówno o szerokiej ofercie usług jaką posiada HKL, jak również o ofercie wielu innych maszyn kompaktowych, które mogą mieć zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale i w ogrodnictwie.

Była to okazja nie tylko do spotkań biznesowych, ale również okazja do lepszego poznania się i nawiązania całkiem nowych kontaktów. Wszystkim klientom, którzy podczas trwania targów Gardenia zaszczycili nas swoją obecnością - serdecznie dziękujemy i wierzymy, że zaowocuje to wzajemną wieloletnią współpracą.