Nasz park wynajmowy wzbogacił się o nowe urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z tymi nowościami. 

Przecinarki ręczne, jezdne oraz stołowe marki Norton Clipper 
Wydajna przecinarka jest podstawowym elementem wyposażenia profesjonalnej ekipy budowlanej. Taki sprzęt ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, wykorzystuje się go do cięcia asfaltu, posadzek, bloków betonowych czy innych elementów murarskich.
Narzędzia Norton Clipper cieszą się doskonałą opinią fachowców. Słyną z niezawodności, wygodnej obsługi i niskich kosztów eksploatacji. Szczególnie cenione są przecinarki stołowe, jezdne oraz ręczne, które są już dostępne w naszej ofercie wynajmu i sprzedaży.

Agregaty prądotwórcze Endress
Niezawodny i wydajny agregat prądotwórczy to skarb na każdej budowie. Wykonawcy muszą się liczyć z ryzykiem nastąpienia dłuższej przerwy w dostawie energii. Nierzadko prace budowlane są też prowadzone bez możliwości podłączenia się do stałego źródła zasilania. Profesjonaliści mają ogromne wymagania wobec agregatów, dlatego powinni stawiać na urządzenia z najwyższej półki. Takie właśnie są agregaty prądotwórcze marki Endress.

Młoty spalinowe Atlas Copco
Młot spalinowy to niezastąpione urządzenie przy pracach wyburzeniowych i rozbiurkowych. Dzięki silnikowi spalinowemu nie jest potrzebna sprężarka, czy energia elektryczna, a więc idelnie sprawdzi się na budowach w trudno dostępnych miejscach. Młot nadaje się do prac takich jak kucie betonu, cięcie asfaltu, kopanie, ubijanie i zagęszczanie gruntu, a także wbijanie słupków.

Zatapialne pompy odwadniające Flyght Ready
Kompaktowe, lekkie i łatwie do przenoszenia pompy z serii Flyght Ready zapewniają wysoką wydajność niezależnie od wielkości.
Odporne na wstrząsy od wewnątrz, łączą w sobie odporność na ścieranie i korozję z ekonomiczną i długotrwałą mocą pompowania.

Wysokoczęstotliwościowe wibratory pogrążalne z zintegrowaną głowicą OLI EWO
Wyposażone w kompaktową elektroniczną przetwornicę zintegrowaną w obudowie z wyłącznikiem. Buława i przetwornica stanowią integralną całość co oznacza, że do pracy nie jest konieczne żadne dodatkowe urządzenie.

Szczegóły w poniższej gazetce oraz w katalogu.