Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Zakończyły się Międzynarodowe Targi BUDMA - INFRATEC - INTERMASZ.

Tak, jak w poprzednich latach, również i w tym roku nasza firma HKL wzięła w nich udział. Poprzez kilka dni nasze stoisko odwiedziło kilkudziesięciu klientów. Wielu z nich zainteresowało się szczegółową ofertą prezentowanych maszyn. Szczególna uwagę przykuła koparka Kubota model KX027-4 HIGH SPEC, która w tym roku otrzymała Złoty Medal Targów. Nie da się ukryć, że zdobyty medal, to nie tylko ocena pokazanego na wystawie modelu, ale wyróżnienie dla wszystkich maszyn KUBOTA, które są produkowane w oparciu o ideę For Earth, For Life. Nagrodę odebraliśmy podczas oficjalnej gali w Dniu Otwarcia Targów, którą zaszczycili przedstawiciele władz państwowych, samorządowych i miejskich oraz liczne grono wystawców.

Było to czas wielu spotkań i rozmów. Niektóre informacje pozwoliły naszym klientom spojrzeć szerzej na naszą ofertę, część rozmów objęła aktualną sytuację na rynku, a kilka tematów zakończyło się podpisaniem zamówienia na maszynę. Bez wątpienia wszystkie wspomniane chwile utwierdziły nas w przekonaniu, że takie przedsięwzięcie, jak udział w targach, w dobie szybkiego internetu, ma nadal jeszcze sens.

Podsumowując był to dobry czas na budowanie nowych i podtrzymanie istniejących relacji z klientami i naszymi partnerami handlowymi. Serdecznie dziękujemy nie tylko pracownikom za profesjonalne przygotowanie Targów, ale przede wszystkim gościom, którzy znaleźli czas by odwiedzić nasze stoisko.

Serdecznie dziękujemy!