Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

W ostatnią sobotę zakończyliśmy trwające 3 dni targi ogrodnicze Gardenia. Był to nasz drugi udział w tej imprezie. Z każdym rokiem coraz bardziej jesteśmy rozpoznawani w tej branży. Wiele oferowanych przez HKL maszyn i usług zdobywa uznanie klientów, którzy wykorzystują je przy pracach ziemnych i załadunkowych. Podczas tych dni odwiedziło nas kilkadziesiąt osób. Nasza baza klientów powiększyła się o wielu nowych kontrahentów, którzy mogli zapoznać się z nasza ofertą sprzedaży i wynajmu maszyn i urządzeń, a przede wszystkim z możliwościami i zaletami prezentowanych maszyn. W porównaniu do zeszłego roku mimo, iż targi wydawały się trochę mniejsze, widać rozkwit tej branży. Rośnie zainteresowanie tą dziedziną, rośnie chęć dbania o środowisko i coraz lepsze, przyjaźniejsze człowiekowi, wykorzystanie otaczającej nas przestrzeni.

Firmy realizujące zadania i budujące ogrody zwracają uwagę już nie tylko na cenę urządzeń, ale też na jakość i komfort maszyn oraz możliwości wykorzystania dodatkowego osprzętu. W tym roku wyjątkowym zainteresowaniem cieszyły się też najmniejsze maszyny jakie prezentowaliśmy na Gardenii. Były to modele firmy KUBOTA, minikoparka U10, która zmieści się w przestrzeni o szerokości 80 cm, oraz gąsienicowy dumper model KC100 o udźwigu ponad 1000 kg.

Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom za fachowe przygotowanie stoiska i obsługę targów, a wszystkim przybyłym do nas gościom, za okazane zainteresowanie naszej firmie.

I jeszcze na zakończenie krótka sentencja - piękne ogrody powinny realizować przyjazne środowisku urządzenia, a maszyny firmy KUBOTA cechuje idea - For Earth, For Life. Niech to przesłanie obejmie każdego z nas.

Do zobaczenia !